SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najpewniejszy anavar na dzisiaj

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
ja bralem 30 mg przez 6 tyg i byly efekty oxa phoenix, wiec wcale nie sa potrzebne duze dawki(chyba ze ktos chce zrobic na oxie 5 -10 kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Rozumiem. Myślałem ży wystarczą info w profilu. A więc
1. WIEK: 30
2. WAGA: 90
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 118
-udo: 58
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Wcześniej trzy lata, pare lat przerwy i teraz znowu 3 lata
6. DIETA:
-białko: ok 180g/dzień
-węglowodany: ok 540g/dzień
-tłuszcz: ok 180g/dzień
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Jeden z metki i testosteronu, jakieś 10 lat temu,bardzo nie przemyslany bez odbloku przez co straciłem wszytsko co zdobyłem plus dalsze chęci na treningi
8. TRENING: wytrzymałośćiowy i na żeźbe
9. CEL CYKLU: zwiększenie siły i rzeźby
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: jak powyżej
11. POZIOM BF%: ok 22% jeśli programik który używałem obliczeń jest ok
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): 50/50 zależne od dziety
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: tylko serie nie biore jednorazowo na max
-klata: 85-95 seriami
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: 85 seriami

Chyba będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
oxa z tych tańszych to alchemia jeśli masz skąd ją jeszcze dorwać albo scantel a na pewno się nie zawiedziesz unigen ceny z kosmosu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Ok dzieki wszystkim popytam moze uda sie zalatwic z ktorejs z polecanych przez was firmy. co do odbloku ktos sie wypowie? ciagle trafiam na sprzeczne info na ten temat. Jedni pisza zeby brac clomid inni ze nic nie trzeba. Czytalem tez ze jak ok 30mg/dzien to nie robic odbloku a w wiekszych dawkach robic. Sam juz nie wiem. Co o tym mylicie? Jeszcze pytanko do tych co brali, braliscie oslonki na watrobe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadłem oxe z unigena w dawce 40mg (200 tabletek) Odbloku nie robiłem, osłonek żadnych nie jadłem. Problemów żadnych nie odnotowałem. Siła wzrosła minimalnie za to rzeźba masakryczna. Nawet żyłka na klatce była. Teraz przymierzam się do cyklu wino z balkana + oxa unigen w dawce 20-30 wina i 60 oxy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
alchemie i inne badziewie nie wchodzi w gre uni alpha mozna by bylo sprobowac hubei huangashi cybera tez a reszta to bardziewie

Zmieniony przez - omadyn w dniu 2012-01-19 21:03:35

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 428
moim zdaniem szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 428
moim zdaniem szkoda kasy
najbezpieczniejszy koks to testosteron
zacznij od propa 100/150mg eod luba daj enana
od oxy tansza i pewniejsza jest meta 30-40mg ed

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Nie chce metki bo ryje watrobe. testosteronu tez nie, nie chce zalac sie woda tylko troche wyzezbic. wedlug wszystkich materialow jakie czytalem anavar najbardzie odpowiada mi na teraz, kasy mi nie szkoda , krucho nie mam cenie sobie zdrowie duzo bardziej. jak dostane oxe dosc pewna to wezme nawet jesli wyjdzie mnie to 10 razy wiecej niz metka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
10x to taka optymistyczna wizja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez recepty?

Następny temat

deca duarbolin - po terminie

WHEY premium