SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najmocniejsze połączenie przed treningowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Jakie mieszanki supli przed treningiem dały wam najwiekszy przypływ energi, pobudziły i dały mega pompe?
Co sadzicie o połączeniu scitec G-kick ze stackami typu no xplode, shock therapy itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Dodaj sobie 2 porcję No-Xploda bądz No-Shotguna i dodaj do tego ok, 3000-4000mg Tauryny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja bym olal auryne..

Stosowalem porcje typu 4,5gr i ni chu chu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
a stosowałes z jakims NO-boosterem??
jak soho tauryna bedzi ok do bostera

Pozdrawiam

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Thiago - one jakos na siebie dzialaja ?

wydaje mi sie ze wlasnie o sile danego supla decyduje to jak sie szma go solo a nie z czyms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
w polaczeniu odczuwalna jest wieksza pompa
po za tym z tauryny plyna inne korzysci
np. dziala antykatabolicznie
i inne zdrowotne

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dzialanie antykataboliczne tauryny zostalo juz tu obalone

jesli nawet jest to niewielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
to powiem tak
nie kazdy przetestuje na sobie
bo na kazdego dziala co innego ;p

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Thiago poszukaj posta - wpisalo sie chyba z 10 osob i nikt nie odczul przy taurynie nic poza strata kasy z portfela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
ja odczułem
dziwne

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm, a ja ci pokaze opinie osób, które są po niej mega pobudzone,
ja zresztą też .

Oczywiście mówie o sprawie połączenia jej z No-boosterem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skąd ta różnica ????

Następny temat

Zrobiłem zakupy pomocy!!

WHEY premium