SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na czym robia formy fitneski.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jeszcze slowo spamu i ban dozywotni

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15408 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388282
ja tam wole lidla od reala, wiec c**** nie jestem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
lordknaga





bostin fajnie mowi o saa na amerykanskiej scenie. a ta laska(mozesz wygoglowac jej nazwisko I foty) mowi jak to jest w przypadku kobiet(konkrety gdzies od polowy) wala takie ilosci wina ze tutaj na forum zaawansowani tak wysoko nie sa.... no I fajnie mowi o dannie linn bayley jak to sama mowila ze pure natural jest, tylko szama I suple z mhp

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-12-22 04:42:02


na tego calego Bostina dziaciaka to bral bym duza poprawke, gadalem z gosciem na zywo, pare szczegolowych pytan i sie koles gubi, a na to co on bierze to wyglada bardzo marnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15408 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388282
powiedzialem ze fajnie mowi i podoba mi sie jak gasi chlopca od bsu mccarvera, no i jest duzo prawdy w tym co mowi, ale widac ze to jakis zakompleksiony chlopak i raczej pod gwizdkiem nie wszystko halo... chodzi bardziej o to co ta laska mowi o saa wsrod kobiet i jak one wygladaja.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
żadnej opinii nie bierze się za pewniak. trzeba wyciągnąć własne wnioski z tego co gadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W życiu bym swojej babie koksu nie dał.

Tu troche piękności po dopingu macie. Żenada.





Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-12-22 17:05:57

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
W życiu nie zjadł bym sterydu :D

Tu macie gości na sterydzie :



Taki poziom twojej wypowiedzi.

Wszystko zależy od dawek, środków i masy innych czynników.
fitnesski i są kultustyski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94622 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
wszystko ale z głową

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

# SPAM# Procek 133mhz z artylerią to zabawa, lecz schabowy ciężka sprawa ! #SPAM#

Następny temat

Cykl meta + prop

WHEY premium