SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mniej bolesne zastrzyki po odfiltrowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
[napisz to jeszcze w 3 tematach albo zaloz znowu nowy temat z nowego konta...

Wyyeb do kosza a nie zamet robisz tylko po chuy brales jak takie zle opinie byly ze syf i paprochy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
dokłanie wk***iajace zaczynaja sie robić te tematy o pmp, ktos nie chce to nie bierze proste, ja mam kilka flakonów i wszystkie czyste. macie albo pecha albo dile was w h**a robią

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Taki syf a wszyscy kupuja wiec cos chyba nie chalo... Jesli bym wszedl i czytal opinie i by pisali ze syf itp to w zyciu bym tego nie wzail a tutaj jeden dzien pisza co niektore osoby , ze syf itp wklejaja foty a za tydzien nastepne foty pmp tylko, ze innego srodka.Wiec sie pytam po chuy kupujecie nowe jak te wczesniejsze co mieliscie byly zasyfione??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
bo życie to loteria

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
wlasnie

Mysle ze jak by osoby dzialajace w tym labie sie dowiedzialy ze ludzie sie skarza na paprochy itp by to szybko zmienila bo by nie chciala zepsuc sobie dobrej opini ,ktora wyrobila na poczatku i by sprzedaz nie zmalala cos by w tym kierunku zrobili na pewno wiec ja nie wierze w te brednie o paprochach zreszta mi to wisi bede bil co mi sie podoba a jak sa pajace co wiedza ze paprochy a za tydzien kupuja to samo to szkoda slow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wziałem bo sam chciałem zobaczyc jak to jest z DZIAŁANIEM tego p.m.p., myslełem, ze ze sprawa syfu w butlach juz dawno sie uporali. Jak z działąniem to sie nie dowiem, bo nie mam zamiaru bic tego syfu.
Po to jest forum by pisac o takich rzeczach i kazdy moze dac swoja opinie. Idac waszym tokiem, po chvj bronicie tego labu, kto chce niech wbija, kto nie niech nie wbija i nie ma co bronic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Nie wypowiadam się na temat tych co mają rzekomy syf. Jak widać wcześniej na jednym ze zdjęć mam PMP parę fiolek i wszystkie przejrzałem, susta, prop, master - i nigdzie nie ma żadnego syfu. Czasami maluteńka bańka powietrza może sprawiać wrażenie syfu, ale po potrząśnięciu wszystko znika i zostaje normalnie Kropla Beskidu hehe

I nie twierdzę, że Wy tam syfu nie macie, tylko się Wam wydaje.. Może i macie. Ja mówię tylko o tym co ja mam. Mój dil sprawdził całe PMP co na wybiórczo i oddzwonił, że zero syfu. Może czas najwyższy zmienić żródło Panowie . Tyle ode mnie w tym temacie..

Zmieniony przez - aptekarz10 w dniu 2012-01-23 14:59:37

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
...

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2012-01-23 15:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Pewnie nie ma co bronic ja nie bronie.. ale tymbardziej nie ma co kawalek zakladac tematow ze syf ze odfiltrowane

aha ja tez nie mialem syfu jak pisalem wczesniej ale mialem kilka flaszek i z ciekawosci popytalem dalej czy ludzie maja nikt nie narezkal wiec zmiencie dila a nie...

Kupie jedna flache i wysle obojetnie komu i niech wstawia foty skoro we wszystkich jest syf to w tej tez bedzie na bank ,a moge sie zalozyc ze nic nie bedzie i co wtedy powiecie panowie?

Zmieniony przez - LP.DFS... w dniu 2012-01-23 15:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
temat o czystosci pmp usuniety.. daj pan spokoj..Teraz czekam na mysze upchnieta we flakon PMP.Przypominam tez o ropniach po alchemii i spadajacych kapslach z atomika.UG -wlasnorecznioe robiony syf bez wyjatkow,niektore tylko w blyszczacych dresach.

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-01-23 15:24:08

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon & Cyphionate testosteron

Następny temat

Mdrol + Eq-plex + prop- moja recenzja

WHEY premium