SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mmm ktory steryd ma najmniejsze skutku uboczne???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
hej hej chcialem sie dowiedziec mmm (bo moze mi sie to kiedys przyda) ktory z sterydow (nie wazne ile kosztuje) ma najlepsze wlasciwiosci wzgledem massa i male skutki uboczne

tylko prosze nie piszcie mi rzeczy typu nie ma takiego i ze sterydy sa beeeee itd itp bo to juz wiem aaa pytam o cos innego wiec ??

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754921
Sterydy i ich wpływ na budowę masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności, czy siły znany jest nie od dziś. Powszechnie wiadomo, że mają one znaczny wpływ na osiągane wyniki w sporcie i często decydować mogą o tym, czy dany sportowiec wygra zawody. Szczególnie na wysokim poziomie, gdzie liczy się każdy szczegół. Dlatego też stosowanie ich jest tak bardzo popularne.

Niestety nic nie jest takie proste i stosowanie ich niesie za sobą możliwe skutki uboczne. Przy większości z nich niestety dość poważne. Szczególnie dla osób, które nie mają pojęcia o tym, co stosują i jak może to działać na ich organizm.

Wśród wielu sterydów wyróżnić można dwa, które, mimo że mają skutki uboczne, to można określić je jako najmniejsze. Są to:

- oxandrolon,
- nandrolon.

Pierwszy z wymienionych niestety jest praktycznie niedostępny na rynku, a jego właściwości anaboliczne nie są zbyt duże. Jednak w przypadku Nandrolonu można się spodziewać zwiększenia bilansu azotowego, zmniejszenia produkcji kortyzolu, czy magazynowaniem wody w stawach.

Warto jednak pamiętać o efektach ubocznych, a są to:

- problemy z krzepnięciem krwi,
- bóle głowy,
- spadek libido,
- brak wzwodu.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
Na decy mozna uzyskac ładną mase mięsniową a skutki uboczne są do przyjecia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
najmniej skutkow ubocznych ma chyba oxandrolon ale super masy na nim nie zrobisz

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
no dzieki chlopaki za odpowiedz na serjo mi pomogliscie jeszcze raz dziekuje ;)))))))))

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11612
dosc male skutki uboczne ma tez primabolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
a co myslicie o winstrolu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
no wlasnie dobre pytanie co o nim myslicie ??

a i jeszcze cos czy sterydy takie jak deca wino maja o wiele gorsze skutki uboczne niz prohormony ?? (hodzi mi o jakies dobre prohormony a nie jakies z przed 100 lat ;)

i co wy byscie wybrali saa czy ph ?? ?? ?? (i dlaczego byscie to wybrali )

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
Jak masz duzo kasy to mozesz sie bawic w prochormony efekty sa podobne jak po saa.Co do winstrolu to jest on też mało szkodliwy ale masy na nim nie zrobisz ale rzezba i siła idą dobrze na poczatek dobre jest polączenie decy i winstrolu POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Na moje to najbardziej efektywny (najsilniejszy) jest Boldenon...
Stosowany jest on np. jak są wystawy byków to zeby byk miał lepszą mase i wygląd aplikuja mu sporą dawkę tego właśnie sterydu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
to też zależy od osoby
jeden po propie nie czujesz żadnych sidów a drugi nie wie co się z nim dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dorzucę swoje 5 groszy,jak już temat wino poszedł to lepszy jest z tego co zasłyszałem turinabol.nie dobija stawów.dobra masa.mało syfów.ale w depreche można wpaść

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren

Następny temat

sylimarol i deca?

WHEY premium