SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol a alkohol i wpływ na koncentracje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
Witam

chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o metanabolu. Wiem wiem...na forum jest dużo tematów na ten temat...aż za dużo... i nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytania.
Więc tak:
1) Czy po zakończeniu cyklu (np.4tyg ) i odblokowaniu, mogę pić alkohol??Nic mi się nie stanie? Znajomy mi mówił, że jego kolega napił się piwa podczas cyklu i przez 3 dni nie mogl z łóżka wstać, bo go nerki napier...
2) Czy metanabol trzeba brać te 4 tyg? Nie można sobie skrócić na przykład do 3?
3)Co to wogole jest to zablokowanie? Co mietek blokuje?
4)Czy metanabol wpływa na spadek koncentracji itp??

z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
1-2-3 tyg bez sensu minimum te 4-5 tyg,blok po metce solo sprawa dyskusyjna i zależna od wielu czynników,dla świętego spokoju mozna zjeść 7-10 tab clomu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
1) Patrz na stan wątroby.
2) Na maxa się rozkręca w 2gim tygodniu więc lipa wtedy przestać brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Z tym pyt. 4 ciekawa sprawa. Dużo osób odczuwa 'zamułe' na oralach, zwłaszcza mecie, co sie przekłada na sprawność intelektualną :) Jak czas pozwoli to wrzuce niedługo art. o tym.

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
hmm...a co z pytaniem pierwszym ??? Miał ktoś tak, że po wypiciu alkoholu w czasie cyklu wylądował w szpitalu czy coś...??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
Czytajac tak wiele artow, jak napisales, pewnie dobrze wiesz , ze metanabol obciaza watrobe. Oczywiscie, wiesz rowniez, ze bierzesz leki oslonowe, aby zmniejszyc niszczenie watroby. Jak ogolnie wiadomo, alkohol wplywa negatywnie na prace watroby, co na pewno nie pomoze jej wrocic do stanu z przed cyklu.
Jesli chcesz brac metke, a po cyklu pic , to duze spadki masz murowane, bo to okres w ktorym powinno robic sie wszystko, aby je minimalizowac.
Za wczesnie na bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
no ok.dzięki.ale mam jeszcze pytanko. Bo teraz ćwicze pół roku regularnie 3-4 razy w tygodniu. widze nawet efekty. i czy po cyklu na mietku, a pozniejszym spożywaniu alkoholu, może mi spaść więcej niż miałem przed rozpoczęciem cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Co Ty koorwa alkoholik jesteś, że ciągle z tym alkoholem do hooja

Chcesz pić to się nie bierz za metę, bo za 2tyg znów się spotkamy a Twój temat będzie brzmiał - chłopaki jestem na cyklu metki od 2tyg i piłem i nie mogę z łóżka wstać tak mnie nerki i wątroba na******la ale czy mogę dalej pić i przyjmować metanabol
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
ODP: mozesz tylko pamietaj o oslonkach, mete z posilkiem jesli jest i pod zadnym pretekstem nie doprowadzaj do kaca !

Zmieniony przez - amateurr w dniu 2010-03-17 08:42:34

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
sorry że odnawiam temat ale właśnie doszła mi metka z Polski tabletki 10mg i mam pytanko chciałbym troche podbić massy trenuje 9 miesięcy 182 wzrostu 73kg wagi 19 lat ponieważ to moja pierwsza kuracja chce ja zjeść w systemie "40 tabletek w systemie
1-2-1 a drugi 60 tabletek w systemie 1-2-3-2-1 w odstępie około półrocznym. " i mam pytanie czy jak zaczne kuracje od 12.06.2014 do 7.07.2014 dokładnie 26 dni 40 tabletek 1-2-1 to czy jak napije się 10.07.2014 a potem za około 2 tyg zaczne popijać średnio 1-2x w tyg wiadomo wakacje to straszne zanotuje spadki ps. będę jadł dobrze + trenował w między czasie tych melanży pisząc melanży mam na mysli już taką naj**ke 5-6 piwek + buuh. mam nadzieje że trafi się jakiś użytkownik który nie będzie mnie pouczał o diecie itp tylko odpowie konkretnie na pytanie z góry dzięki pozdro !.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
wyjdź chłopie z tego działu
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak ułozyc z tego cykl i co jescze dodoać

Następny temat

Dianabol 10 pomoc

WHEY premium