SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol...pierwszy cykl...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
czesc...mam 17 lat i mam za spba jeden cykl kreatyny wspomagany przez 4 kg gain bolid 6000 i mam zamiar siegnac po mete niechce zeby mi to zbytnio zaszkodzilo wiec pytam i rade doswiadczonych i nie mam zamiaru czytac jak mnie zjezdzacie z gury na dul tylko konkretne porady...tenx shs s tak na marginesie to mam 182cm wzrostu i waze 74kg...pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
Młody1989 dobierz dobrą diete i Twoje problemy znikna bedziesz zdrowy i zadowolony
przypuszczam ze po tych 200 tabletkach z twoja wiedza efekt byłby marny (o ile oczywiscie np nie wys....bys watroby) i zniecheciłbys sie wogóle do siłowni, słuchaj rad starszych bo po kilku latach powiesz ,,k...a mieli racje"

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
https://www.sfd.pl/SKUTKI_UBOCZNE_STOSOWANIA_STERYDOW_U_OSOB_NIEPELNOLETNICH-t301193.html

wiec zapomnij

PS: co to gura i dul?

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-02-13 12:01:56

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
Konkretną poradą bedzie-Nie bierz! w tym wieku wariacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
ehh...czytalem to 2 razy i troche to mi do rozsadku przemuwilo...ale...ale...ja nie mam zamiaru napompowac sie meta tylko mam zamiar troche podskoczyc na masie miesniowej i odlozyc to ...i wrucic do kreatyny i intensywnych treninguw 5 dni w tygodniu...jak mam sobie rozpisac cykl jak wiecie to pomuzcie...tenx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
lepiej rozpisz sobie dni treningowe jezyka polskiego bo z tym jest tragicznie, mety nikt normalny nie przepisze ci jak brac - z powodu niepelnosletnosci.

Geba w miche i zryj, to tego dobra suplementacja i trening a nie jakas meta ktora cie zatruje a nic nie da bo za mlody jestes. Radze wziac to sobie do serca. Zdr.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-02-13 12:22:04

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Stary by Ci w******lił sznurem od żelazka to by się mety odechciało i ortografii byś się nauczył.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
e0r pozamiatał

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e0r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
po pierwsze jak nieumicie palanty czytac(eor)to po co pishesh glupie notki?? a snur to se w dupe wsadz...tyle na twuj temat...i nie smiec mi na tym temacie...p.s guwno ci do mojej ortografi...po drugie prosilem o porade konkretna a nie o wygrazanie i dojezdzanie mnie...czytalem efekty uboczne brania i zdaje sobie z tego sprawe ale z tego co wiem to to shkodzi po kilku cyklach a nie po 200tab...!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
malo wiesz i zaraz dostaniesz bana troche szacunku sie nalezy bo polowie nam tutaj to do piet nie dorastasz leszczu - i nie pisalbym tego, gdybys ty nie zaczal.

poza tym nie rozumiemy co piszesz bo uzywasz jakis nowych wyrazow ktorych nikt nie zna, nap. twuj

Jakby tego bylo malo to istnieje WYSZUKIWARKA w ktorej jest mnostwo, ale ktos o tak malej inteligencji skad moze to wiedziec...


Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-02-13 13:06:52

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492


Zmieniony przez - beter w dniu 2007-02-13 13:07:45

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Nagły duży spadek masy...

Wiecej