SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol+kreatyna=masa czyżby???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
CZY ŁĄCZĄC METKE Z KREATYNĄ RAZEM PRZEZ CAŁY CYKL MOZNA ZDOBYĆ WIĘKSZĄ MASĘ NIZ NA MECIE SOLONie

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1432
tak tak tak sranie w banie
zbieram informacje na przyszłość;)pasi???

jak nic nie wnosisz do tematu to nie pisz ok?

Jeśli Ci pomogłem daj mi SOG'a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
no nie wiem, czy to nic nie da. poszukajcie dokladniej. sa tu zwolennicy laczenia saa i krety w cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
owszem ale nie z meta tylko z oxa

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1432
poszukałem troche no i chyba cos to połączenie daje więc chyba nie ściemniał

https://www.sfd.pl/Koligacja_kreatyny_z_koxem-t149950.html 

Jeśli Ci pomogłem daj mi SOG'a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz przywyknac do tego ze na tym forum wszyscy sa "madrzy" i strasznie ni elubią lebków co zadaja "glupie" pytania- tak jakby nie pamietali jak sami kiedys kogos podobnie sie pytali.
co do metki i krety to skoro metka solo i kreta solo powoduja ze rosniesz to oba srodki podane jednoczesnie spoteguja to dzialanie ale nie znacznie bo kreta bedzie jakby w cieniu wynikow metki.
prawda jest ze krete stosujemy po metce.
co do efektow jakie koles osiągnol to nie jest to tylko kwestia samego koxu lub krety.
jak ja zaczynalme cwiczyc to bylem mega suchar i w 2 miesiace przytylem z 6 kg. tylko i wylacznie od teg, ze zaczołem cwiczyc i zrec. na poczatku zawsze jest duzy progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3354
''SAA ZWIĘKSZAJĄ SYNTEZĘ FOSFOKREATYNY
Ci, którzy stosowali produkty kreatynowe takie jak monowodzian czy fosforan, zdają sobie sprawę z efektów, jakich może dostarczyć większa ilość kreatyny. Kiedy dostarczone są sterydy anaboliczno – androgenne (SAA), powodują one wzrost syntezy fosfokreatyny (CP). Pozwólcie wyjaśnić, dlaczego kretyna jest taką fajną rzeczą. ATP (adenozynotrójfosforan) jest paliwem, które twoje mięśnie zużywają do pobudzania skurczów. Aby się to działo, ATP musi zostać przekształcone w ADP (adenozynodwufosforan), by mogła zostać uwolniona energia. To z kolei pozwala na skurcze mięśniowe. Aby przekonwertować ADP z powrotem w źródło energii, czyli ATP, potrzeba fosfokreatyny (CP). Tak więc, im więcej jest dostępnej CP, tym następuje większa regeneracja ADP do ATP i większa wydajność pracy mięśni. Istniał kiedyś pogląd, że podniesiony poziom komórkowy CP dodaje siły, lecz nie wielkości. Oczywiście przekonanie to zostało obalone, jak tylko suplementy kreatynowe podbiły rynek. Zwiększony poziom CP równocześnie podnosi poziom glikogenu i zapasy białka (aminokwasów) w tkance mięśniowej. Tę rolę SAA, jak i produkty kreatynowe, spełniają bardzo dobrze. Także CP zwiększa wielkość komórek, dzięki zwiększeniu poziomu międzykomórkowych składników odżywczych. ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
brałem mete z kreatyną i uważam, że to zły pomysł.. na darmo zdrowie sobie będziesz psuł koksem, bierz mete a przy odblokowaniu bierz kreatyne.. ja błąd wcześniej już zrobiłem i nie powielaj tego

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud.
Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ..."
Jerome Le Banner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
a co sie dzialo? meta to nie koks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
koks, ale razem mety z kreatyną nie bierz

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud.
Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ..."
Jerome Le Banner

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 1szy raz NPP

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium