SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

megace,megalia stosowanie 2017

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
bo megace to nie syropek na kaszel .. zj**iesz sobie zdrowie to potem będzie płacz dlatego ludzie dobrze Ci radzą. Dieta to nie tylko kurczak, ryż i oliwa. Spróbuj gotować smaczniej, masz mnóstwo inspiracji w kuchnia sfd. Dobijaj reszte syfem i nie pchaj się w żadne megace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jednym z poważniejszych skutków ubocznych jest zburzenie gospodarki hormonalnej. Stosowanie polecam ustalić z lekarzem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
tylko ze dawkowania szukasz w blednym dziale, stad jest problem z otrzymaniem odp
wspomaganie lekami->dzial doping

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
Kornel628
HE i to sie nazywa forum :) za wszelką cenę staracie się pomóc, szukając rozwiązania ku przestrodze mnie i innym czytającym bym tego syfu nie tykał. No ale jak już pisałem 4 butelki czekają nie ruszam ich dopóki nie będę wiedział jak z dawkowaniem tego <cykl>.

Czytałem starodawne tematy na temat tego <2004r> i dawki były 20ml dzienie ktoś sie pod tym podpisuje?
Z tego co ja sie dowiedziałem z ulotki itd, że nie wolno z dnia na dzień przerwać stosowania leku.
Czy ktoś miał jakieś skutki uboczne podczas stosowania tego leku?

Stres nigdy mi nie przeszkadzał przy posiłkach, jedynie w trakcie treningu




Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2018-04-03 23:43:02


Powinieneś w dopingu ten temat założyć. Są bezpieczniejsze środki jak choćby peptyd jak ghrp6 po których się robi wir w żołądku.
Wracając do środków ww to skutki uboczne są takie jak wybity progesteron jak i prolaktyna. Jak Prl idzie zbić lekami( dostinex) koszt kilku tab w aptece to kilkaset złoty. To progesteron jest ciężko zbić u części się sprawdzają pochodne dht masteron/proviron/winstrol czyli kolejne leki i to podawane w wysokich dawkach. U części one jednak nie działają i tutaj już się robią kombinacje jak wrzucanie tabletek poronnych itd
Jak sam widzisz samo zdrowie. Teraz co dalej z wybita prolaktyna raczej możesz pomarzyć o sexie i to dosłownie. Kolejna sprawa warto mieć kartę znizkowa do triumpha bo u sporej części wywala ginekomastia (rosną ci piersi)kolejna fajna przypadłość to pojawienie się mleka w piersiach.
Jeśli interesują cię dalsze skutki uboczne pisz to rozwieje twoje wątpliwości.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-04 16:19:08
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na wystrzeloną prolaktyne mam Bromergon działa :)
he jak gino albo libido zacznie się pojawiać-spadać odrazu przerywam zabawę z syropem.
hmm ale ten peptyd :)





Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2018-04-04 22:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ajjj polak mądry po szkodzie, sporo złego sie po tym działo o tak masa jakoś wchodziła ale nigdy wżyciu takiego cyklu na tego typu specyfikach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa problemy cykl 2 butelki, odstawiłem to 3 miesiące temu ! w trakcie cyklu libido kompletne 0 !!!!!
teraz jest takie sobie nie takie jak przed cyklem co jest przyczyna jakie badania zrobić ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160482 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234539
A ostrzegalismy... Zrób test wolny, estrogenów, prolaktyne, progesteron

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Podbić ten temat ku przestrodze dla ludzi którzy chcą zacząć brać takie rzeczy bo kolega powiedział albo przeczytałem w necie. Tutaj mamy przykład osoby która na własnym ciele się dowiedziała co i jak i może dać przestrogę nowym użytkownikom. Poszukaj dobrego Endokrynologa i działaj. Megace to nie zabawka niestety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może opisze to tak. nie 2 butle a 1 cała butelka wypita. koniec cyklu 3 miesiące temu przyrost 9kg!!! byłem dumny z tego do czasu....
1 tydzień no apetyt wzrasta libido ok
2 tydzień widze efekty dieta-trening- łaknienie waga 2-3kg up.
3 tydzień cos nie tak z faja, ale no tak w internecie opisali ze na tym słabe libido itp. pewnie po cyklu będzie ok organizm wróci do normy, kolejne 2 kg wpada.
4 tydzien libido kompletne 0! zaczyna się stan depresyjny :D nic sie nie chce itp. trening na siłę posiłki na siłe. jakoś masa idzie.
5 tydzień totalnie kiepsko brak libido nie wiem moze prolaktyna wystrzelona nic cie kompletnie nie chce 0 checi do niczego senność!
6 tydzien ostatnie dawki nie zaczynam nawet kolejnej butelki, bo jest zbyt beznadziejnie, ale masa idzie :D
wpadło 9 kg hmm brzuch??? nie było ok dieta dobra! to teraz sie zaczeły spadki nie mogłem zjadać tyle ile wcześniej bo mnie cofało! osłabiona dieta -1000kcl
ratowałem sie dibencozide i ziółkami by apetyt troszkę wrócił lecz niestety to nie to!
10 tydzień libido hmm masakra !!! waga spada !
12 tydzień jest poprawa ale to nie to ;/ waga dalej spada wysiłek na marne!
Dobra rada jeśli masz kobietę, dziewczynę itp. i masz zamiar to zażyć to możesz być pewien ze nie zadowolona ^^ ty również, nie wiem jak jej to wytłumaczysz :D zmiana kobiety również nic nie pomoże :D
były przygody susta, meta itp. ale po odbloku organizm jakoś dochodził do siebie ale po tym to jest kicha, dopiero teraz wiem, ze to jest jeden wielki syf!!! teraz pozostaje jedynie biegać po lekarzach i szukać co jest przyczyną.
Ooo tak zawsze możesz tłumaczyć, ze to dopada pewnie 1 na 10 ale żebyś się nie zdziwił jak 9/10 :D




Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2018-08-12 17:45:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp vita-min multiple sport - przedawkowanie

Następny temat

Kreatyna Jaka, ile i kiedy?

WHEY premium