SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

megace,megalia stosowanie 2017

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.6g oliwy na 1 kg masy ciała olej rozlany do każdego posiłku no ok bardziej mnie upha przy 2,3posiłku i nie bede miał siły zjes 4,5,6 posiłku ;/ blednę koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie pozostaje nic innego, jak zwiększenie ilości tłuszczów w diecie. Jednak nie samą oliwą. Wybór masz duży:

https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html

Poza tym odżywki węglowodanowo-białkowe:

https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Devil_Mass_ _Crea_X3-opis34239.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak naprawdę potrzebujesz 4000 kcal bo masz ciężką prace i chudniesz to w odzywianiu też moze się znaleźć pewna ilosć niezdrowej zywnosci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzucił bym tu dietę ale to nie ten dział
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dlatego należy to zrobić w odpowiednim dziale.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie darady, kombinowałem na wszelakie sposoby, citropepsin,apetizer,dibencozide, modyfikacje diety, dodawanie rożnych przypraw, zmiany treningów, itd. Jest poprawa ale bez przesady, nie zjem tyle za długo mam uczucie sytości po posiłku. Męczyło mnie to na tyle ze zamówiłem 2x MEGACE :) problem w tym ze nie wiem jakie dawki? i jakie przy końcówce brania tego bo od tak skończyć brać nie wolno. do tego doszedł sthorm i shock Therapy universala :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234520
tylko mgace to lek, ktory niesie za soba wiele skutkow ubocznych, niekoniecznie wyciagniesz z tego cos korzystnego dla sylwetki
moze sie okazac ze nawet nie bedziesz mial ochotny na trening i poj**iesz chormony tak, ze bedziesz mocno gromadzil tluszcz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
zmiana pracy nie wchodzi w grę? Bo zarabiasz takie miliony na tym wnoszeniu worów na piętra że nie opłaca się rezygnować?
Poza tym, wielu osobom ciężki wysiłek fizyczny odbiera apetyt. Od ciężkiego wysiłku fizycznego rośnie też poziom kortyzolu

Masz rpbione hormony?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
badania robiłem sporo czasu temu miałem lekko ponad normę prolaktynę o ile pamiętam i podwyższony cholesterol, po mecie -sustanonie, ale zbiłem bombergronem, nie mam tendencji do gino itd jestem szczupły jak patyk <ektomorfik >
praca niestety musi być ta co jest nie muszę pisać czemu ta a nie inna.
No chyba ten środek nie jest tak ciężki jak ssa ?


Ps brałem ten środek paręnaście lat temu tzw spróbowałem bo kolega to stosował, nie powiem wiedział jak wykorzystać tego potencjał dieta trening itd szło mu nieźle, jak na mnie to zadziałało? apetyt głód nieee nic z tych rzeczy, gdy zasiadałem do jedzenia nie mogłem przestać jeść, nie miałem uczucia pełności mogłem cały czas jeść :D tylko 1 dawka a trzymało cały tydzień efekt nie wiem ale każdy się pytał co cy robisz ze sie tak spasłeś <wielki bebech i morda okrągła >


Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2018-03-31 14:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
juz bym wolal spalic jointa na gastro niz ladowac megace

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp vita-min multiple sport - przedawkowanie

Następny temat

Kreatyna Jaka, ile i kiedy?

WHEY premium