SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masło orzechowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, czy mógł by ktoś powiedzieć parę słów na temat masła orzechowego? czy jest dobre na redukcję wagi ? jeśli tak to dlaczego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68550
Jak masz wątpliwości co do jakiegoś produktu, to najpierw skorzystaj z wyszukiwarki i wbij "masło orzechowe Sowiński" lub "masło orzechowe potreningu" z reguły znajdziesz kilka artykułów na dany temat.
Np.: http://potreningu.pl/articles/4567/maslo-orzechowe-utrudnia-odchudzanie

Generalnie jest to produkt zupełnie zbędny w zdrowej diecie i tak samo podczas redukcji. Najzdrowsze są świeże, surowe orzechy, inne niż arachidowe. Masło migdałowe czy z nerkowców jest zdrowsze, o ile nie ma szkodliwych dodatków (tłuszcze utwardzone, cukier).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Żeby tracić wagę potrzebny jest deficyt kaloryczny, jak wliczysz sobie to masło w bilans to śmiało możesz dodać do diety jak lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
ja na redukcji jadłem masło orzechowe,czasem nawet duże ilości ale miałem minimalnie węgli.

dodaj jeśli lubisz i potrafisz się opanować żeby nie zjeść całego na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 441
a tak z ciekawosci. dlaczego tak zachwala sie masło bez soli? sód jest potrzebny i dopóki byłby na dobrym poziomie to nie szkodzi. czemu zatem akurat w maśle tak sie unika soli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68550
Chyba bardziej chodzi o to, co jest opisane w artykule, do którego wyżej dałam link - sól z cukrem i tłuszczem daje taką kompozycję smakową, której trudno się oprzeć i niektórzy ludzie zaczynają je jeść bez umiaru.
Natomiast jeśli ktoś nie przesadza z tym sodem, tak jak piszesz i umie kontrolować ilość zjadanego masła - nie przychodzi mi do głowy żaden sensowny powód, dla którego sól miałaby być w maśle orzechowym szkodliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 441
hmm, może to tylko ja, ale i bez cukru i bez soli bym chętniej opędzlował cały słoik niż 20g :D ale dzieki za uswiadomienie mnie, bo myslalem, ze jest jakis cudowny zakaz soli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta na mase. POMOCY

WHEY premium