SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem z dieta POMOCY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Witam. Wcześniej napisałem mało bo byłem w pracy.
Po pierwsze: nie pisz capslockiem bo to oznacza krzyk - będziesz krzyczał nikt nie odpowie.
Po drugie - za mało szczegułów o sobie. Brak zdjęcia sylwetki, brak podanej wagi i wymiarów - obwód klatki, uda, bicepsa, brzucha itd, plus podstawowe wyniki siłowe: wyciskanie, martwy ciąg, przysiad, ilość podciągnięć itp.

Nie określiłeś też konkretnego celu do którego będziesz dążył. Czy chcesz ważyć 70kg i wyglądać jak model z paczki po męskich majtkach? Czy może chcesz ważyć 90kg i wyglądać jak mini strongman? A może chcesz przebiedz maraton itp? Określ się.

Poza tym sposób w jaki podałeś dietę jest na odp****** i nie widzisz efektów właśnie dlatego że nie umiesz policzyć sobie kalorii

I co do odżywek to podtrzymuję co napisałem wszcześniej - odpuść to sobie bo szkoda Twoich pieniędzy i zdrowia na żarcie jakiegoś kisielu z białkiem jak możesz zjeść np steka wołowego albo pierś z kurczaka. To samo z kreatyną - złapiesz trochę siły, przez cykl zaleje Cię dodatkowe 3-5 litrów wody a po cyklu spadnie - po co Ci to? Takie rzeczy są dobre dla zawodowców gdzie każdy choćby drobny efekt się liczy. Dla amatora tylko konkretna micha i ostry trening

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-05-12 20:39:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
witam ponownie ; to ile tych posilkow musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
kurna facet, powiem Ci szczerze: denerwujący jesteś troszkę z tym domaganiem się "na tacy"

poczytałeś trochę postów na forum?


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2015-05-12 21:38:23

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html 

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
Tomek kortrijk
witam ponownie ; to ile tych posilkow musi byc


Odpowiem Twoim systemem: Tyle żeby wystarczyło

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
albo + 1 - wariant na masę / lub - 1 - wariant na redukcję

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
ok zacznjmy od poczatku ,przepraszam za bledy w pisowni ale pisze na klawiaturze flamandzkiej ,gdzie niema naszych znakow . Co jest moim celem ; kiedy widzisz przed soba magiczna 40 tke zaczynasz uswiadamiac sobie ze niestety niewszytko mozesz osiagnac . Kiedys tylko patrzylem z zazdroscia na ladnie zbudowanych gosci, teraz nagle uswiadomilem sobie dlaczego nie , na dodatek kolega z pracy wciagnal mnie w temat bo sam cwiczy . I spodobalo mi sie ........ kupilem atlas ketlera do tego skosna laweczke hantle i reszte . Teraz rozumie ze te moje zdawkowe informacje z internetu na temat silowni , pewnie rozsmieszaja kolegow z odpowiednim starzem , ale wiem ze jezeli nie teraz to kiedy .........;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Coś w tym jest co chłopy piszą. Musisz sam wiedzieć co i ile jeść, przecież nikt do Ciebie nie przyjedzie i Ci nie ugotuje i nie powie ile masz zjeść.
W dobie internetu jest pełno stron z opisami, na tym forum też jest dużo informacji. Poczytaj o układaniu diet, ułóż coś pod siebie, pod pożywienie które lubisz i wklej a wtedy ocenimy i doradzimy. Nie napisałeś nawet ile ważysz i co chcesz osiągnąć to czego od nas oczekujesz? Gdybym miał szklaną kulę to bym był bogaty

A jak się spodziewasz że ktoś wszystko zrobi za Ciebie to http://potreningu.pl/plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Tomek, to super, że chcesz ze sobą coś zrobić. Ja Ci szczerze kibicuję, ale weź się za lekturę:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Tomek kortrijk
ok zacznjmy od poczatku ,przepraszam za bledy w pisowni ale pisze na klawiaturze flamandzkiej ,gdzie niema naszych znakow . Co jest moim celem ; kiedy widzisz przed soba magiczna 40 tke zaczynasz uswiadamiac sobie ze niestety niewszytko mozesz osiagnac . Kiedys tylko patrzylem z zazdroscia na ladnie zbudowanych gosci, teraz nagle uswiadomilem sobie dlaczego nie , na dodatek kolega z pracy wciagnal mnie w temat bo sam cwiczy . I spodobalo mi sie ........ kupilem atlas ketlera do tego skosna laweczke hantle i reszte . Teraz rozumie ze te moje zdawkowe informacje z internetu na temat silowni , pewnie rozsmieszaja kolegow z odpowiednim starzem , ale wiem ze jezeli nie teraz to kiedy .........;


w końcu jakieś konkrety. A teraz waga, wzrost, wymiary i cel, wszystko w cyfrach a nie opisie słownym, to ja masz się odżywiać zależy od tych danych. Zdjęcie też się przyda, żebyśmy doradzili czy masz masować, czy może zbijać oponę. Twarz jak chcesz być anonimowy możesz wymazać w photoshopie albo zrób zdjęcie w kominiarce/masce itp
co do samych diet polecam https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html - czytaj i czytaj aż będziesz miał jako takie pojęcie, nikt nie spodziewa się że będziesz dietetykiem ale podstawy musisz znać dla samego siebie a nie dla nas. Sam znasz swoje ciało najlepiej i sam sobie ułożysz dietę z dobrej żywności ale takiej jaką lubisz i w ilościach jakie Ci są potrzebne a nam wkleisz i my doradzimy. Jak nie chcesz tak, to poczytaj dzienniki innych ludzi z tego działu albo innych i zobacz co oni jedli.

Ale na początek dane i zdjęcie bo bez tego ani rusz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

Następny temat

co to znaczy podkrecic metabolizm?

WHEY premium