SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
dla mnie to troche nierealne...ładne przyrosty przy 4 tygodniowym cyklu 100mg deki ew ??? Coś tu jest nie halo.....

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
dla mnie tez to dziwne jak każdy pisze ze to nie możliwe ale sam to przezyłem nawet miałem problemy z libido i musiałem tt i zma +clomid ładować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
a mam to samo co wtedy w fiolkach deka-durabolinu holenderskiego dorzuce do tego mete tylko nie wiem czy 01 to nie za duzo i musze wiedzieć ile clomidu żeby nie było tak jak ostatnio że bede musaił sie martwić pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
91* czy nie wziaśc koło 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
ale z meta to tam juz wymyśle ile clomidu mi potrzeba to dla mnie najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
a czemu nie chcesz jakiegoś teść wbijać? na krótki cykl prop dla Ciebie jak znalazł

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jeśli miales przy takicgh dawkach probl z libido to watpie czy ten metax Cie poratuje,tu skromne dawki propa i będzie dobrze,o ile rzeczywiscie 100 nandro/week tak działa na Ciebie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
tzn co mi proponujesz i ile? i za co? bo te deki juz i tak mam odrazu jak mnie przybyło to juz je trzymam rok! moge do nich coś dorzucić myślałem o mietku ale jestem otwarty na propozycje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
i powiem szczerze wolabym coś w tabletkach nie chce sie tyle kłuc :P ale jak bede musiał to spox aha i nie zapomnijcie o ilości clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie musisz az tyle sie kluc,wystarczy e3d do jednej strzykawy oba srodki zakrecony dzis jestem,ty masz dekanian jesli tak to proponuje/zakladając wersje dawek minimalnych/ naciagac 1 ml deki naciagasz i 0,5 ml enana// robisz iniekcję,po czym drugie pół enana wstrzykujesz do tego co zostalo w ampule z deki/o ile masz "dwójki" koorwa jaki cykl piękny jakbym chcial rosnąc po 125 mg testa i 100 deki/week

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy aby na pewno dobrze robie???

Następny temat

Wrzesien !

WHEY premium