SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe.... duże.... gineko ;(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
witam
mam mały kłopot z ginekomasitią. Otóż jednego dnia jast małe a nastepnego dna robi sie duze i twarde.
niewiem co sie dzieje. bylem u endokrynologa. hormony mam w porzadku i wogole. bralem arimidex i prawiemi zniklo ale gdy przestałem to znowu urosło.
andractim i tamoxifen słabo mi pomagał.
bardzo prosze o pomoc w tej sprawie. jestem lekko zdesperowany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
moze sprobuje z tym cynkiem ale skoro wszystko zawodzi to watpliwe jest ze cynk zadziała :) ale dzieki zarade ziomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jesteś pewny że to nie lipo?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17256
czy jesteś bardzo zatłuszczony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze okres masz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
Grassmaste-A MOZE CIEBIE PO***ALO

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie? nigdy w zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19795
nie stresujcie chłopaka! jak jest cieplej sutki sie powiekszają weś sobie zimny prysznic i zobacz jak sie skurczą to normalne zmiany wielkości, a przy gino jeszcze bardziej widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poka zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
wogle qurwa mi nie pomagacie
po co piszecie takie bzdety. ja szukam konkretnych porad od ludzi ktorzy sie na tym znaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
poza tym juz sporo czytalem na ten temat
cos dzieje sie nie tak i lekarz nie potrafi tego ogarnac
raz sutek jest meikki a raz twardy
czuje to przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
Próbowałeś Vyo-Tech - Ab-solution PLUS - żel - 237ml ?
Podobno dobrze spala miejscowo tłuszcz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guide to ECA's

Następny temat

prośba o doractwo

WHEY premium