SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mój pierwszy cykl metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
waga 92kg wzrost 187 staż treningowy 3lata rekordy-klata-100g martwy ciąg-130 przysiady-110 chiałbym zrobi swój pierwszy cykl na metce ruskiej 100tab wiem tyle że potrzebuję osłonki essliv lub esentiale forte,hepatil,kratyne,witaminy,diete wyokobiałkową,odpowiedni trening, i moje pytanie jak to wszystko przymowac i ile powninen trwac cykl? czy moge po max 8tyg masy zrobic sobie tygodniowa przerwe od cwiczen i tygodniowa regeneracji do dalszych treningów? z góry thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
a co do treningów to prawda jest taka że za******lasz z masą jakieś 8 miechów robisz wycinke jakieś 4 i tak w kółko...do tego walisz to coraz mocniejsze cykle robisz mixy których wcześniej nie robiłeś już wiesz co na ciebie jak działa i ile tej regeneracji potrzebujesz twojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
a po ci ta przerwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Czas trwania:4-8 tygodni. trening na mase po tym czasie chyba wypadała by jakas przerwą tak? i zmiana treningów na przykład na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
czyli twoim zdaniem jak przestaniesz jeść meta i przestaniesz ćwiczyć to osiągniesz lepsze rezultaty jakbyś ćwiczył dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
odpoczynek tylko na tydzien i tydzien regneracji i kolejne około 8 tygodni cwiczen naprzyklad na siłe bo nonstop chyba niemozna wiczyc na mase co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
zadnej przerwy po cyklu wystarczy mniej intensywny trening

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
acha ile czasu ma trwac ten mniej intesywny trening? a co do zmieniane celów co 8 tyg naprzyład 8 tyg masa 8 tyg siła i tak wkółko to jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
wracając co do cyklu napisze mi ktoś jak dawkowac to wsyztsko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
https://www.sfd.pl/pytanie_cykl_metanabol-t450035.html

zmieniasz nick i znowu kolejny ten sam durny temat wez sie kurva uspokuj

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2550
jak ma ci to poprawić samopoczucie to sobie zrób te 7 dni przerwy innych korzyści raczej nie widze poza tym że przestaniesz rozkminiać co by tu zrobić przez te 168 godzin...bo w ogólnym rozrachunku nie ma to znaczenia przy takim cyklu hehe
ale rozumiem cię bo też kiedyś układałem cykl z 56 tasów mety 2 tygodnie i myślałem myślałem jaki trening jaka dieta jakie suple ale już przy 3-4 cyklu będziesz sam się śmiał ze swoich schiz jakie miałeś przy tej pierwszej metce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
ok to git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta -> odblok

Następny temat

PH z allegro

WHEY premium