SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lipo (x) pack- pytanie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Mam pytanie czy te wszystkie tabletki u góry widoczne sa w 1 saszetce? I taką cała 1 saszetkę bierze się raz dziennie przed treningiem?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karol - Tak,to wszystko jest w jednej saszetce jako jedna porcja. No najlepiej to brac przed treningiem lub przed aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Wow ale mega dawka :). Raczej nie ma bata by nie schudnąć przy tym. ALe troche drogo wychodzi miesięcznie :(.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz to nie jest spalacz efedrynowy wiec tez nie przesadzajmy,bo kazda tabletka ma inne dzialanie. Co do ceny,nie wychodzi wcale tak drogo,jezeli kupisz duze opakowanie to styka Ci na cala redukcje,a efekty(przy dobrej diecie i treningu) beda powalajace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Kupiłem lipo x pack i mam pytanie czy zna ktos sklad kazdej tabletki / kapsułki osobno. mam problem z przelykaniem wiec je krusze ale to jest niesamowicie ch***we w smaku ze az sie chce haftowac
i 2 pytanie czy kruszenie wplywa na wchlanianie tych talbletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
Nie bede zaczynał nowego tematu wiec zapytam tutaj.
Zbieram juz kase na lipiec na redukcje chciałbym połączyć te o to produkty:
Lipo(x) pack, multi pack, bcaa g-force, nitroprogen.

Moje pytanie brzmi czy nie ma przeciwskazań połączenia tych produktów razem
Podejrzewam ze mozna snmialo to brac ale chce byc pewny na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
SeSu - nie nie ma żadnych przeciwwskazań.

packer90 - w Lipo Packu masz mix suplementów dokładnie nie wiem jaki jest tego skład.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-05-17 23:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
Jabi napisz jakie tab znajduja sie w jednej saszetce lipoxpack bo jestem ciekawy a nigdzie nie moge znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Oj tam było trochę tego w składzie, wiem, że fajnie to działało w połączeniu

A jeszcze tutaj jest 9 tab a w STERO PACKu jest 15 ehhehe to jest dopiero jedzenia - można się najeść tym ehhe.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-05-17 23:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Packer90
Jeżeli chcesz rozpiszę Ci poniżej które tabletki w którym momencie dnia brać:

30 minut przed treningiem:
* czerwona kapsułka
* czerwona kapleta
* różowa tabletka
* beżowa tabletka

Bezpośrednio po I posiłku:
* zielona tabletka
* brązowa kapsułka softgelowa
* 2 białe kapsułki
* niebieska tabletka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB Liquid

Następny temat

Creatine Micronized 200 mesh + taurine + dekstroza

WHEY premium