SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

laczenie mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
asdfor nie zgodze sie ze czuc z dnia na dzien osoboscie jadłem mete przez 6 tyg i jakos nie czułem<badania tez robiłem i wszystko było w normie> proste na jednego tak podziała na drugiego inaczej...
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
a jaka mete jadles?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
to zalezy...
byla polska,ruska<scan>,metanolon,bionabol ale to sie nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Wedlug mnie 6 tyg to nie az tak straszny czas na mietka ale to zalezy od organizmu jak kiedys jadlem tez 6 tyg metke ale jak zawsze pisze ja to ja!!

Ale jesli chodzi o pierwszy cykl to lepiej 4 tyg pojechac po 15 mg cd

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2006-03-10 16:50:25

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
koksownia zgadzam sie jak na 1 cykl tez tak polecam
pozdro ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5280
asdf0r 4tyg ostro !!!!!!! kto tu ma pojecie !!! po paru dniach czuc watrobe !!! buahahaha dobre. prawdziwa ruska meta - w listkach z niebieskimi napisami !!
jesli dobrze zrobisz z metka i omka i odblok to zapewniam ze totalnych spadkow nie bedzie i woda nie podejdzie jak dodasz nolve
nie sadze zeby byly zadwalajace efekty po 15mg ed. ja bym wzial 25ed / 6tyg

Instalacje Elektryczne - Intra Elektro www.intraelektro.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
haito juz ma zalawtionego bana, wlasnie napisalem do Aleksa

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Haito ty ****usie ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3406
no 15mg na pierwszy raz to napewno starczy skoro organizm i tak jest nieprzyzwyczajony do koksu to i tak go pokopie po tych 15mg i przy takim stezeniu to 6tyg to lajcik przynajmniej dla mnie choc nie polecam dluzej niz 5tyg bo to niema sensu.
a co do tej prawdziwej ruskiej mety to juz jej dawno nie produkuja, wiec poco ją komuś polecasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
foRgott3n
Wysłana - 10 marzec 2006 13:05
--------------------------------------------------------------------------------
"Jak sie nie ma diety to sama metka to lipa - dlatego dodajesz omke bo bez diety podejdziesz woda jak swiniak i jestes zadowolony ze Ci poszło 15kg o_O "
_______________________________
mistrzostwo, ku.rwa

to jak się nie ma diety to wogóle warto brać towar?????????


Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-03-11 20:52:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za deka ??

Następny temat

Meta i oma a szczepionka na tężca?

WHEY premium