SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurczak curry z marchewką i makaronem ryżowym

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
hehe,makaron dosc smieszny,bo przezroczysty

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Znowu nie przesadzajcie, raz na jakis czas mozna poszalec i kupic
Wiecej kasy wydajecie na jakies *******y, to na makaron tez mozecie

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja tez uwazam ze raz na jakis czas mozna sobie pozwolic na cos lepszego i urozmaicic troche kuchnie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Dokladnie :)

PS Wykropkowalo mi slowo p i e r d o l y
To chyba nie jest jeszcze brzydkie slowo

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Kupiłem dziś ten makaron :)
Ale zanim wszedłem do sklepu zatrzymala mnie żandarmeria i policja, dostałem stówkę i 5 punktów, dzięki czemu będę się dziś robił najdroższy makaron w życiu

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
zyczę żeby był również najsmaczniejszy w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
haha wrzuc foto

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Raz na kiedyś można zjeść makaron za 108 zł

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 595 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21261
Robiłem, robiłem.
Ale musiałem nieco zmodyfiować przepis. W domu mam chyba z 50 przypraw, ale oczywiście akurat zabrakło curry , wiec dałem ostrą czerwoną paprykę i oprócz marchewki, dodałem jeszcze drobno pokrojone suszone pomidorki (ha specjały ).

Smakuje bardzo dobrze, ostrawo, nastepnym razem dam tylko ciut mniej sosu sojowego, bo nie lubie aż tak slonych potraw

http://i27.tinypic.com/j9v6mt.jpg 

More human than human.

Red Sox Nation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
kiedyś szamałem makaron ryżowy na potęgę, dzień w dzień po treningu,
fajnie wchodzi z przyprawą<nie wiem jak się nazywa, bo tylko po "japońsku" jest>, która wygląda jak bardzo miniaturowe ziarnka ryżu/bardzo drobno pokruszony lód, lekko słona - dostępna pewnie na stadionie w Wawie.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-11 18:49:37

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kotlety z ciecierzycy ala'falafel by Malinowa

Następny temat

3 składnikowy baton proteinowy.

WHEY premium