SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupno sprzetu WNIOSKI psujki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki???? bo ja sie wlasnie przymierzam i wolalbym zeby sie psul:)

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Salv, wiesz co..eee..on jakby sie juz psul....


psujka

pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
nie strasz ze juz

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
no niezle
melkoriada co bedzie jak bedziasz miala swoj pierwszy skuter albo samochod?

Th℮ םΝly tHinG I u₪d℮яStaהd iѕ wH٨t أ ₣e℮Γ

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak na marginesie marginesu, to jak bedziecie kupowac sprzet dobrze sprawdzcie umowy :) i dopytajcie sie czy oferuja serwis, ja z wielkim trudem wymeczylam zeby przyjechal jakis facet nasmarowac cale to ustrojstwo po poza napedem magnetycznym wszystko piszczy , a poniewaz orbitrek byl zlozony nie dali mi swintuchy narzedzi do skladania a nie bede leciec kupowac klucza jak placilam za Yorka 1700 , szczerze odradzam warszawski decathlon targowek, trzeba sie znimi uzerac....grrrr

pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moowiłem żeby kupić za 170 na allegro - za resztę byłyby i klucze, i smar i niezła imprezka

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
* "Upload love to your life" *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
też bym sobie chętnie kupiła z allegro ale się boję.
strasznie poluje na eliptyka-orbitreka

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka klucze byly w zestawie tylko Dacothlom ma g...na obsluge po prostu i nie dali mi czegos za co zaplacilam, PRZECZ Z DECATHLONEM NA TARGOWKU grrrrr , a imprezke i tak mozna zrobic

psujka

pozdrowionka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja rozwaliłem już masę różnistego sprzętu aerobowego..myślę, że osoby piszące tutaj, iż jakiś tam sprzęt działa im przez kilka lat...albo ćwiczą raz na 2 tygodnie, albo ważą 60 kg... pode mną po 2-3 miesiącach załamie się wszystko...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj orbitrek z allegro będący w użyciu 3-4 razy w tygodniu trzyma się ciągle dobrze (przy mojej wadze 80-90 kg w zależności od pory roku ) . Inna rzecz że przed pierwszym użyciem rozłożyłem go na czynniki pierwsze, złożyłem po swojemu i co jakiś czas trochę go konserwuję ...

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** FitNessCafeClassic ***
* "Upload love to your life" *
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

---> Dobra Djeta , na strate zbednych kilogramów <----

Następny temat

konkretne łatwe (mysle ) pytanko

WHEY premium