SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora kreta najlepsza na mase ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
wiadomo to zalezy od wielu czynnikow na starym dobrym mono ludzie zawsze beda dobzre lapali kolejne upragnione kilogramy , ale dzieki takim odkrycia jak np wlasnie jablczan czy KA bedzie nam o to latwiej , to jest tak jak z kazdym innym produktem , zawsze czlowiek stara sie cos ulepszyc...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie zawsze pozornie ulepszone rzeczy są lepsze od poprzedników

nowe,nie znaczy lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no masz racje nie zawsze, aczkolwiek w wiekszosci przypadkow jednak sprawdza sie to co mowilem (wlasnie kreatyna ) hehe

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-11-05 23:12:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
w czym ka jest lepsze od mono?
w niczym.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak w niczym, a to ze przed dodanie bufora jest np o wiele lepsza przyswajalnosc to juz jest na + , z opini widze tez ze nie podlewa woda tak jak mono (nie chodzi mi tutaj o niewiadomo jakie zalewanie , ale nie oszukujmy sie po mono chodzi sie takim napuchnietym lekko)
a dla wielu ludzi ma to wielkie znaczenie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja tez tego nie rozumiem
ja najlepiej wspominam cykle na mono
potem jablczan
a najmniej przyjemnie wspominam cykl na ka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja na cykl styczniowy mam wlasnie plan wziasc jakiegos stacka zeby pobudzil pzred treningiem + wlasnie KA dlatego ostatnio troche probuje sie o tym wiecej dowiedziec... z opini widzialem ze wiekszosc ludzi byla zadowolona i bardzo sobie chwalili KA

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jaka stabilność?
co przeszkadza stabilnosci monohydratu?
Poczytaj.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Od kiedy to jakiś typ kreatyny jest lepszy na masę? O tym decyduje dieta i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
KA super sprawa, ale w dużych dawkach nartazie łykam 6 kaps. dziennie a sądze że zwiększy do 7-8. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl storm+pak

Następny temat

do 200 złoty masa siła :)

WHEY premium