SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto zaczyna odchudzanie??????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sadzicie o zielonej herbacie?

kupilam ale niestety taka w tabletkach herbapolu a nie OLIMPU bo nie bylo ciekawa jestem czym sie roznią... a co to jest T3 san??? gdzie to mozena kupić?jak to dziala? i ile kosztuje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Jooli - zacznij od porzadnej diety a nie od razu od gamy suplementow
Zielona herbata - OK

T3 SAN - Glugglosterony - odpowiedzialne sa za pobnizanie poziomu cholesterolu oraz stymulowanie hormonow tarczycy ...nie dla ciebie na razie !!

Dieta dieta i ciwcenia fizyczen jako podstawa - i tgeo sie poducz Suplementy na razie zostaw
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Zgadzam sie z kanarkiem - same suplementy nie zrobia nic - zupelnie nic procz oproznieniem kieszeni.

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dieta i bede to powtarzal do upadlego

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko dobrze ale wytrzymalam na tamtej diecie bardzo krotko i nie moge zejsc z WW ponizej 20 g na dobe, ale mozge zrezygnowac z pieczywa , ziemniekow itp i jesc produkty zawierajace białko i warzywka ..inaczej nie dam rady-aha wiem ze owocow tez nie oplaca sie jesc przy redukcji bo maja cukry ok co wy na to ze bede tak jesc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
ja słyszałam że połączenie fat burnera z zielona herbatką(tzn z extraktem )daje efekty.ale na każdego działa co innego.własnie zamierzam taki zestaw sobie kupić i wybrubowac.

a tak swoją drogą jooli myślałam że sobie odpuściłaś.bo taka cisza była

ale cieszę się że nie rezygnujesz!!!!!

Pozdrawiam

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie rozumiem - malo wytrzymalas pozniej 20g wegli tzn ile ?
zreszta nie wiem dlaczego 98% ma tendencje do niejedzneia wegli prawie wogole to raz - druga sprawa ze poziom ponizej 30g jest ok - a po trzecie to liczymy weglowdany tylko aktywne wiec blonnik odliczamy co pozwala na zjadanie o wiele wiekszej ilosci SZCZEGOLNIE WARZYW...
zreszta nalezy tez pamietac ze znaczaca ketoza wystepuje juz ponizej 100g weglowodanow/dzien

zreszta - nie musisz byc na diecie niskoww aby miec efekty - takze tradycyjna dieta jest dobra ... chudniecie zalezy jednak od podstawowej sprawy - ilosci energii w ciagu dnia a. tych dostarczanych z pozywienia b. tych spalanych
po prostu termogenezy nie oszukasz ... jesli bedziesz jadla mniej niz spalasz - zawsze schudniesz ...pamietac nalezy jednak ze wazne co jemy a co za tym idzie z czego chudniemy

Suplementacja jest doepiro ktoryms z kolei wyjsciem - po spelnieniu PODSTAWOWYCH WARUNKOW REDUKCJI WAGI czyli diety i czwiczen
pozdarwiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
kanarku - powiem ci ze ja np ciezko wchodze w ketoze - przy ok 4 gr wegli na dzień mialem jedynie ok 1 mmol/L ketonów. z kolei kolezanka przy prawie 100gr wegli miala prawie 15 mmol/L.

Tak wiec wszystko zalezy od organizmu

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
"Rozkroku mistrz i przykucania, brzuch ma w dwudziestu pięciu minach
Biją mu brawo, on sie kłania, na odpowiednich witaminach"
http://pumpingiron.w.interia.pl

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jasne - ale jak wiesz - stezenie ketonow W MOCZU nie odzwierciedla stanu cial ketonowcyh we krwi a te powinny byc wyznacznikiem
zreszta oczywiscie ze kazdy jest inny ale zasada ponizej 100g wegli jest akurat zasda uniwersalna prawie dla kazdego


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wam wszystkim!!!!!!!!!

Graka ja sie nie poddaje bo widze sie w lustrze hehe i musze cos zrobic

wiec przeczytałam to co napisaliscie i uwazam ze jak bede jesc warzywka to nawt ich nie bede liczyc(tzn WW z nich) i bede sie trzymac lepiej hee a swoja sroga Fat Burner-a i zielona herbate bede zarzywac co misz szkodzi hehehe aha no ale powiedzcie mi czy ta zielona herbata jest dobra tzn.firmy HERBAPOL??????????????????????????????????????????????

czekam na odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY NIEWIEM CO ROBIC

Następny temat

calorie?

WHEY premium