SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto jest najlepszym zawodnikiem k1??..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"...Co do Mirko i Crocopa, powiem tak...." - Mirko i crocop to ta sama osoba...Mirko również walczył 3 razy z Hoostem i 3 razy przegrał ( w tym 2 K.O.).

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian: Ale Ty piszesz o tym co bylo kiedys. A tamten Hoost to juz nie ten. Przyszlosc K1 to Ignashov i mam nadzieje, ze CroCop (jak wroci do K1)
Starzy odpadaja, mlodzi zostaja. To naturalne. A Mr Perfect nie zostanie mistrzem K1 w tym roku, o to mozesz byc pewny.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Blokers: a kto jest aktualnym mistzrem K-1?? ...Skoro twierdzisz że to przeszłość...
Ignashov??
Dopóki Hoost startuje będzie dla mnie zawsze faworytem do zdobycia GP.
Ignashov - owszem mógłby być jego następcą ( i moim zdaniem tak będzie ), ale musi się jeszcze wiele nauczyć, jest za mało skoncentrowany w ringu i to w walce z kimś takim jak Mr.Perfect mogłoby go zgubić.


You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Pomyliło mi się. Miało być "co do Mirko i Ignashova". Źle napisałem...

Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai K.O.WAL Muay Thai

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian: Ja rowniez zaliczam Hoosta do czolowki, ale ten facet w ogole nie powinien sie pojawic na GP i temu nie zaprzeczysz. Przegral eliminacje i wystapil "w zastepstwie" i zobacz jaka droge do finalu mial LeBanner, a jaka Hoost. LeBanner ledwie co zyl . GDyby final mial sie odbyc nie tego samego dnia, to walka pewnie by wygladala calkiem inaczej.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"nie powinien się tam pojawić..." a widziałeś jego eliminacyjną walkę z Sappem, bo chyba nie, skoro tak mówisz...Hoost nie został znokautowany w niej, miał tylko rozcięty łuk brwiowy i dlatego lekarze nie dopuscili go do 2 rundy. Sapp pod koniec 1 rundy zamknął Hoosta w narożniku i zaczął zadawać ciosy, po gongu zadał ich jeszcze 4, ja rozumiem, że z rozpędu ktoś uderzy po gongu, ale nie 4 ciosy!! Każdy inny byłby za to zdyskwalifikowany, ale nie Sapp, który ma w swojej karierze więcej ustawek niż Yoshida ( i pomijam tu nawt okładanie leżącego Hoosta ). Piszesz też jaką miał Lebaner drogę do finału, a jaką Hoost... Rzeczywiście Musashi to świetny zawodnik z którym Hoost by sobie nie poradził... Ja bym chciał zobaczyć Lebannera z Sappem a potem z Sefo w półfinale ( Lebanner już raz walczył z Sefo i przegrał przez K.O. w 1 rundzie - jedno z najbrutalniejszych jakie widziałem ). Hoost też walczył tylko 1 raz z Huntem i go pokonał ofcooz. Poza tym gadanie o pechu itp nie ma sensu, GP ma to do siebie że wygrywa lepszy ( bo szczęście lepszym sprzyja ). Jestem się z tobą gotów założyć że w tym roku GP zdobędzie Hoost a nie Lebanner.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem kto zdobedzie GP, ale mam nadzieje, ze najlepszy. Martwi mnie tylko, ze Hoost stracil duzo na szybkosci. Patrz na obecne walki Aertsa i porownaj je ze starymi. To samo czeka Hoosta. Co do Hoosta to cenie go za najlepszy lowkick w K1 i to, ze nigdy nie daruje jak zobaczy jakis blad u swojego przeciwnika. Szkoda ze highkickow kopie duzo mniej niz kiedys, w ogole mniej kopie niz kiedys i cos mu sie brzuch powiekszyl.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Owszem, Aerts jest młodszy od Hoosta. Hoost owszem w walce z Holmem wyglądał na jakiegoś spasionego i wolnego. Ale w walce z Abidim już było O.K. Oprócz tego że ma najlepszy lowkick, i wykorzystuje bezlitośnie błędy przeciwnika dodaj do tego chyba najlepszą koordynację, taktykę dobraną odpowiednio do przeciwnika i żelazną kondycję, a będziesz wiedział dlaczego Mr.Perfect jest najlepszy w K-1 i dlaczego jest zawsze moim faworytem. Pozdroofka

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja, ale spojrz na to ze Mirko OBECNIE (walka z McDonaldsem to przeszlosc) jest pod wzgledem taktyki conajmniej rowny z Hoostem.
Co do walk SApp vs Hoost, to niedawno sobie obie poscilem. I masz racje, co do pierwszej. Hoost niezle wyobijam Sappa lowkickami, a Sapp uderzyl 3 razy lezacego Ernesto, nie wiem czy wszystkie ciosy doszly, ale 3 razy sie zamachnal. I te 4 uderzenia po gongu. Co do rewanzu, to juz kiedys kilka razy pisalem, ze sedzia za szybko przerwal, szczegolnie ze Sapp niezle obrywal zanim zapedzil Hoosta do naroznika.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
1.Cro cop/Le banner/Hoost
2.Ignaszov
3Sefo/Aerts


"Live to fight,fight to live"
"Żyje żeby walczyć
walcze żeby żyć"

...:::BORN TO FIGHT:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witryny na temat walki mieczem?

Następny temat

Muzyka z Royce Gracie Highlights

WHEY premium