SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który gainer??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
mam dosyć kórczków/twarogu/tuny/jajek/ryżu/płatków owsianych.jak do tej pory "żarcie w proszku" było dla mnie bzdurą.dziś spróbowałem zamiast wieczornego posiłku(twaróg) porcje truskałwkowego prololungatum.jestem w szogu.zamiast memłania okrutnego twarogu wypijasz 300ml zayebistego w smaku shejka!!zdecydowałem,że w swojej diecie około 2a posiłki zastąpie porcją gainera,a posiłek potreningowy to będzie wpc zmieszane z carbo,przed snem prolongatum.wiem że nie bardzo tak szamać sam proch,ale nie daje rady z kurakami itd.nawet przerwa mi nie pomaga!!!

jakie gainer jest wstanie mi najlepiej pomóc.
(chodzi o zastompienie posiłku)
?????????????????????????????????????????????????????


najgorzej mi nie wchodzi śniadanie??dodam że wchodzą mi na luzie warzywa z oliwą .co polecacie na śniadanie???????????

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2008-05-22 23:51:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
który gainer jest git w smaku????????????????????????????

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2008-05-23 00:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Zastępowanie posiłków gainerami to nie jest dobry pomysł
Jak lubisz słodkie to oczywiście Vitalmax króluje
Mniej słodkie Trec smaki bardzo dobre
Olimp jak dla mnie też smaki bardzo dobre
Biogenix smaki trochę gorsze od reszty ale też dobre.

Pozatym wybieraj taki który najlepiej wpasuje ci ci się z zawartością w braki twojej diety.




Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-05-23 00:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
wiem że to nie jest dobry pomusł,ale nie mam rano ni hooja apetytu.chodzi mi o śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to może pora zastanowic się czy dobry sport wybrałeś


dołóz warzyw i owoców, więcej czasu na zewnątrz, witaminy, dibencozide

pomocny może być też inny rodzaj aktywności, np pływanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
myslisz ze tylko tobie sie nie chce jesc rano jest duzo takich osob a pomimo tego jedza rano

budzac sie rano przypomnij sobie nocny katabolizm to od razu ci sie zachce jesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !!

Następny temat

Jaki SUPLEMENT wybrac

WHEY premium