SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który amortyzator jest lepszy??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
a czy ten suntour nie jest zbyt delikatny do lasu?? bo w rowerowym taki amor miał rower trekingowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Lepszy będzie XCR, np. ten:
http://allegro.pl/item646042798_suntour_xcr_26_ahead_1_1_8_skok_100mm_bialy.html

Co do gripów: Tak.

Zmieniony przez - Norrek w dniu 2009-05-30 00:28:57

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Napisz lepiej do jakiej jazdy chcesz amora najpierw.
gripy j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
ale tamte oba mają tłumienie olejowe a ten xcr nie. amortyzator chce do jazdy troche po lesie i po mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
XCR podobnie jak omega i XCM ma tłumienie olejowe kardidżowe. Po prostu w aukcji jest to nieopisane.
XCR to jeden model wyżej od XCM w hierarchii Suntoura ;)

Zmieniony przez - Norrek w dniu 2009-05-30 10:20:38

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
ale który jest lepszy ten rst czy suntour


a ten ma tłumienie olejowe kompresji?
http://www.allegro.pl/item644541081_nowy_amortyzator_suntour_xcr_d_2009_bialy_100mm.html

Zmieniony przez - ets1 w dniu 2009-06-02 20:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
XCM i Omega są bardzo porównywalne, nie da się od tak powiedzieć który jest z nich lepszy - weź ten który Ci się będzie bardziej podobał.
Ja dalej doradzam dołożenie paru złotych do XCR
Edit:
Nie wiem co to za model XCR - D. Podejrzewam ze wkradł się błąd i jest to XCR-DA. Nie ma on regulacji tłumienia kompresji, ale ma regulacje tłumienia powrotu.
Rozwiązanie podobne do regulacji tłumienia kompresji ma model XCR-LO. Posiada on blokadę skoku, i kompresję można regulować włączając do połowy blokadę skoku.


Zmieniony przez - Norrek w dniu 2009-06-03 12:52:05

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Ja XCR bym nie polecił nikomu. Nie wiem jak teraz, ale jak rok temu miałem okazję się przejechać na nim, to można go było dobić podjeżdżając pod krawężnik. Jakby ktoś ważył z 50kg to może i by się sprawdził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Hmm, a próbowałeś naprężeniem wstępnym cos regulować? Może miałeś maksymalnie na miękko ustawione.
Ja miałem okazję pojeździć na Krossie Lvl (chyba 4) z XCR i było bardzo dobrze - pracował o niebo lepiej niż mój Axon ERL (ale chyba mam zepsute tłumienie). A mój pierwszy amor - RST Omega SL - szkoda nawet do niego porównywać - po prostu fajna byla w nim tylko blokada i nic więcej.

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Ja na XCR jeździłem na kolegi Krossie Panicu i drugim BOPie stonebreakerze, w obu chodził tak samo jak masło, mimo iż był ustawiony na "twardo". Ponoć się go ztuningować dało, poprzez wymianę sprężyn czy coś, ale nikt się w to nie bawił. Być może nowsze modele są już lepsze, nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
to ostatecznie który byście polecili??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - sezon 2010 (newsy, plany)

Następny temat

Pogorszona jakość snu.

WHEY premium