SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew z nosa po uderzeniach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mnie przed walką trener zawsze każe chwile pocierać nos

chociaż z tą farbą z nosa to chyba kwestia nieobicia nosa (na początku też tam miałam, że co hita dostałam, to smarkałam na kolorowo ), a co do słabych naczynek - to trzeba łykać coś z rutyną
a najlepszą metodą jest trzymanie mocnej gardy i nie pozwalanie na to, żeby nas przeciwnik trafiał w nos

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kalafiory ;D bylo juz o tym pamietam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
ja tam polecam wypalanke prawie nie boli ;p a przed walką to wiadomo że sie nos rozciera / rozgrzewa nie wiem po co ale ja tam to zawsze robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiesz czemu ale robisz tak? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
kiedyś się pytałem trenera czy to coś daje to mi powiedział że nie wie bo sam miał kiedyś operacje wycięcia chrząstki i nie ma w sumie nosa znaczy sie ma ale płaski wyobrażcie sobie ^^ ale to podobno coś tam daje bo jak by nie patrząc na rozgrzane ciało jak cię ktoś bije to chyba mniej boli no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A co robi Fedor przed walką nikt nie zauważył ? Pociera nos jak je***ty , może więc jednak coś to tam daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Tak bo rozgrzewasz nos i jest bardziej podatny na przyjmowanie ciosów...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Pewnie daje tylee, ze nastawiasz sie psychicznie na to, ze nie bedzie bolalo jak przez kilka min bedziesz pocierac sobie nos

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-01-26 16:09:30

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Możliwe, że to tylko nastawiasz się psychicznie na łomot ale jakoś dziwnie pomaga... Po otrzymaniu ciosu na nos nie boli tak jak bez "rozgrzania"

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

box

Następny temat

Plan do szpagatu przedniego.

WHEY premium