SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna na cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czyli sugerujecie, ze skutecznosc dzialania kreatyny zmniejsza sie na przestrzeni czasu?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Raczej,przestaje być zauważalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
na wszystko organizm sie uodparnia
na wysoki poziom kreatyny przez dlugi czas tez
tak mysle, moglbym nawet cos postawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ty,to nawet po stymulantach,w dużej dawce byś postawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wg mnie body dobrze to ujal. dziala, ale jej nie "czuc". to oczywiscie moje zdanie na ten temat.

kreatyna ma takze pewne wlasciwosci prozdrowotne i pro-wellness, ze tak powiem, wiec ja nie widze powodu, zeby przerywac suplementacje.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Po cyklu i nie jakies wymyslone, przekombinowane cudaki tylko zwykle , stare, dobre mono =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no pod warunkiem, ze sie nie laduje na kiblu bo kreatynie jak to jest w moim przypadku, sam juz nie wiem, jadlem stacki, mono i caly czas kupa najgorsze jest to, ze kupa nie tylko po wypiciu ale tez tak ze trzy posilki pozniej i to w mgnieniu oka, nie odwazylbym sie zjesc cos na miescie bez kibla w poblizu, odstawiam krete i problem znika
dla mnie idealny srodek na zaparcia

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-10-14 18:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
hmm no to teram mam już całiem mętlik w głowie.

A jak by to wyglądało gdybym zaczął przykładowo z Magna power i po skończonej paczce magny od razu wskoczył na jakis stack kreatynowy?

Moim zdaniem różnica by była, bo mimo iż docelowy suplement jest ten sam to jednak działanie ma nieco inne?

Zmieniony przez - stachers w dniu 2008-10-14 19:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Spróbuj,żeby się przekonać.To nie jest sport dla tych,co myślą,żeby coś zrobić,tylko dla tych,którzy działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jestem na cyklu od maja i jade 10g dziennie krety z formie stacku ,zasadniczo nie czuje różnicy ale wiem ze działa W długich cyklach sie opłaca W krótkich bombach można brac tylko w treningowe ,porcje stacka przed treningiem

Zmieniony przez - Dj_Smalec w dniu 2008-10-14 20:16:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masterol

Następny temat

jaki po tym oblok??

WHEY premium