SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna krotka przerwa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
siema, ostatni cykl poczatek 27 luty koniec 9 kwietnia przerwa do dzis, pytanie czy warto zaczac juz teraz nastepny cykl i dobudowac mase popracowac nad silo bo 19 czerwca mam wyjazd na miesiac i nie bede mial gdzie cwiczyc przez ten miesiac. pytanie warto tak czy nie?

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Twoja wola...

choc wg mnie nie warto

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
moja wola... najpierw to musze wiedziec czy warto czy ja sam mysle ze warto bo chyba to nie zaszkodzi wg mnie. co wy na to? dlaczego mowisz ze nie warto?
pzdr.

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dlaczego?

bo nie wiem czy bedziesz trenowal gdy wyjedziesz i jak sie bedziesz tam odzywial...

przyjalem ze nie bedziesz trenowal i odzywianie bedzie slabe

wiec to co zdobedziesz na tym cyklu praktycznie stracisz podczas tego wyjazdu jesli to bedzie dluzszy wyjazd

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mix 3 pytan

Następny temat

z czym masakre?

WHEY premium