SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i tt- razem czy osobno?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lessie u mnie np. minimalna dawka to 10g i nie ze wzgledu ze niby to ja bralem duuuuuzo razy kretke tylko po prostu kiepsko na mnie dziala...dlatego zawsze robie z ladowaniem...a jak na ciebie zadzialal ten cykl sprzed paru lat na kretce?


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
heh słuszna uwaga - teoretycznie

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Coolbart ja radzę 5g jeśli to pierwszy cykl (a tutaj to praktycznie pierwszy) przy następnych już lepiej zwiększyć dawke kretki

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
nawet nieżle, chociaż pojęcie wtedy o suplementacji miałem żadne.
W sumie złapałem troszeczkę masy (3-4 kg), dużo poszła mi siła i wytrzymałość - to na pewno. Ale tak jak mówię , za mało wiedziałem żeby dobrze wykorzystać taką suplementację.


lessie

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
lessie tak jak i kazde ze swoim 1 cyklem kretki) mala wiedza i duzo bledow sie robilo
Byku czemu sadzisz ze biorac np. teraz po 10g dziennie pozniej nie bedzie mozna zwiekszac,nie bedzie mialo sensu?(znaczy nie przyniesie to efektu...) pisales cos o zmianie w kreatynine ,mozesz cos wiecej napisac...
Lessie a tt wez jak radzi Bul pisal o tym Dorna czyli najpierw tt a pozniej kretka...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
a jak długo powinienem go brać i w jakiej dawce przed kretką?

lessie tzn...lisica

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ziki

Przyjmując dawki kretki powyżej 10 g przez więcej niż kilka dni b szybko następuje wysycenie mięśni kretką, niewykorzystana kretka, której mięśnie nie mogą przyswoić szybko zamienia się w kreatyninę i obciąża nerki, zwiększony poziom kreatyniny w moczu daje z kolei sygnał mięśniom że kreatyny jest już za dużo w organiźmie (choć to niekoniecznie musi być prawda) i mięśnie zaczynają uwalniać kreatynę, która przekształca się w kreatyninę i działa to jak reakcja łańcuchowa

Dlatego też kuracje kreatynowe z nasycaniem działają krócej niż te bez nasycania


Oczywiście ilość 10 g jest tu umowna bo inaczej będzie działać 10g g na osobę ważącą 70 kg a inaczej 110 kg (znam gościa, który mówi że czuje efekt dopiero przy dawce 15-20 g)




------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie ma sensu żeby brał więcej niż 5g - po co? efekt będzie b dobry
Nie zapominaj że kretka osłabia swoje działanie za każdym kolejny cyklem, trzeba stosować coraz większe dawki (jednak max 10g) i robić dłuższe przerwy
Więc po co świadomie przyzwyczajać od razu organizm do wysokich dawek kretki - lepszych efektów i tak nie będzie
efektem może być natomiast............ konieczność szybszego odstawienia kretki na skutek wysycenia organizmu i/lub ...sraczka


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ja proponuję wziąć osobno. Zrobiłbym również najpierw cykl tt, a później kreatyna.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
no ja mysle ze TT mozna wziac przed kretką

byq czemu napisales ze to nie koniecznie musi byc prawda

a co do ilosci to tez mysle za na początek jak najbardziej 5g wystarczy

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
a to po 7 miesiącach zmagań z tym sportem-https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109971
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega power kop

Następny temat

PUCHAR POLSKI OSTRÓW MAZOWIECKA

WHEY premium