SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna,HMB,glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glodcis - xmen rzeczywiście pisał żeby nie brać kreatyny w dni beztreningowe , biniu to potwierdził motywując , że poziom kreatyny nie spada w mieśniach codziennie więc nie ma potreby brać tego dzień po dniu , szczególnie jak się je czerwone mięso - szczególnie wołowe , ja przyjmuje kreatynę codziennie , bo nie jem mięsa czerwonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis zaczynam cykl kreatyny z HMB.

Rano, na czczo - 5g kreatyny + 1,5g HMB
Bezposrednio po treningu - 5g kreatyny + 1,5g HMB.

Kreatyna z glukoza. Dieta, duze ilosci wody (4l dziennie).
Wytknijcie ewentualne bledy, podajac wlasne propozycje dakowania, w przejrzysty sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
tauro masz racje ale ja tez nie jem czerwonego miesa w takich ilosciach zeby mi starczylo wiec robie jak ty!!!!


sidone dla mnie moze byc!!!!



btw 1kg red miesa ma okolo 4 g kreatyny!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Niezgadzam sie z x-manem co do dawek glutaminy. Podales za duza, dzienna dawka to 5-10g. Dowod? http://www.apollo2000.pl/na_mase.html .Nie tylko z tej strony to wiem.

Rosnij zdrowo!

Kox'n'machen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14410
tak tak schwarzer,nieźle zareklamowałeś stronke sklepu,bo na pewno o to ci chodziło,opłać chociaż może abonament.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge latwo Ci udowodnic, ze nie o to mi chodzilo:
Ludziska, sklep www.apollo2000.pl jest do bani! Nie kupujcie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Sory z innego konta to wyslalem. No to jeszcze raz: www.apollo2000.pl jest do bani. Nie kupujcie tam.

Rosnij zdrowo!

Kox'n'machen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz racji.Kreatyna zwiększa wytrzymałość organizmu,gdyż oszczędza glikogen w mięśniach.Obecnie kreatyna jest uważana za suplement dla sportów siłowych,a nie wydolnościowych.Udowodniono jej działanie antykataboliczne,a co jest tego konsekwencją,przyrost masy mięśniowej.
Natomiast w sportach wytrzymałościowych(jak np.biegi długodystansowe) kreatyna,jest mało skuteczna,gdyż zbyt krótko działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14410
w zasadzie to nie ma nawet o co się sprzeczać :) pozdrowionka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Jestem w trakacie kolenjnego cyklu, tym razem sprawdzilem sposob x-men.
Niezawiodlem sie, jestem bardzo zadowolony. Dzieki x-men.
Kreatyne przyjmuje 4 g po treningu razem z 30gbialka serwatki, 40g Carbo , 30g glukozy + sok w ktrym to rozpuszczam. Kreatyne przyjmuje tylko w dni treningowe. Trenuje 3 razy tygodniowo.

karton
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA

Następny temat

Czy kreatyna OLIMPU?

WHEY premium