SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+.... na mase

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Stworzylem nowy temat zeby nie zasmiecec tego o mega cups 1250.
Mam 24 lata, 182 cm, 65 kg. Cwicze od ponad miesiaca (wczesniej cwiczylem kilka miesiecy, ponziej ponad rok prerwy)
Biore Creatine mega cups 1250 4 kap 30 minut przed sniadaniem, a w dni treningowe 4 kap po treningu. kupilem jeszcze magnum 5000, ale po napisaniu posta na forum kazano mi go wyrzucic. Musze kupic jakas odzywke bo nie mam dobrej diety, a wiem ze ona jest podstawa. Co mi polecacie?
A moze skonczyc cykl kreatyny i dopiero zaczac brac to magnum bo musze cos z nim zrobic (otworzylem), a szkoda wyrzucic.
Czy dac sobie spokoj z tym magnum i kupic teraz jakas odzywke lub moze gainera MCT?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
białko - 1-3 x dziennie najlepiej rano/30min po treningu -lub do posiłku potreningowego /przed snem

gainer -2/3 x dziennie miedzy posiłkami

-ilości w zalezności od braków w diecie ..

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupuj gainera i możesz też dokupic białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
jakie bialko i duzo jego bede potrzebowal? oczywiscie biorac razem z gainerem MCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej ci wyjdzie kupić WPC 100%, po wymieszaniu z gainerem wyjdzie ci fajna proporcja ww go białka i ofkoz cenowo najtaniej . Możesz też zakupic carbo i pić je po treningu z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
a gdzie moge kupic WPC 100% i ile kosztuje? Myslalem o carbo, ale wtedy juz chyba nie bedzie konieczne. Carbo bierze sie tylko po treningu?
A moze zamiast WPC i gainera brac tylko kreatyne i carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WPC jest do kupienia na stronie OLIMPU, bardzo tanio wychodzi . Carbo bierz tylko po treningu z kreatyną, możesz też ewentualnie pić je podczas treningu. Gainer i WPC przydadzą się bardzo, jezeli nie amsz dobrze ułożonej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
Nie moge znalezc tego WPC 100%. jak dokladnie to sie nazywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
mozesz tez sie zastanowic nad System Protein 80- cenowo wychodzi bardzo dobrze no i ma smak

inna opcja to bialko+carbo i mieszasz wedlug proporcji ktore Ci sa potrzebne

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
im wiecej czytam tym bardziej glupieje :)
moze tak, powiedzcie co w mojej sytuacji byloby najlepsze.
moze faktycznie System Protein 80. W jakich dawkach i kiedy musialbym to brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE - 69zł za 1 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 186
To co wkoncu bedzie lepsze dla mnie gainer i WPC czy System Protein 80?
I czy najlepiej zebym zaczal juz teraz to brac (caly czas biore kreatyne) czy moge z tym poczekac do nowego miesiaca (finanse).

A tak wogole to przepraszam za moze sie wydawac glupie pytania, ale nie znam sie jeszcze za bardzo na tym i potrzebuje porad.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka w Olimp Kreatyna Powder

Następny temat

Ocena treningu na mase

WHEY premium