SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krótka + długa insulina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
siema
nie miałem jeszcze kontaktu z długą insuliną i nie ardzo wiem jak ją połączyć z krótką. insulatard z novorapid.

o 6 pobudka - shot 10j novorapid i ile j długiej?
o 12 koniec treningu - shot 10j i tu też strzał długiej czy nie?

ile najlepiej jednostek przyjmować długiej? raz dziennie czy więcej?
może ktoś już robił takiego mixa i udzieli mi porady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
bo DNP 50 jego kolegów brało i on też brał

Zmieniony przez - tucio_84 w dniu 2012-04-07 20:32:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
a nie lepiej ci jechac na krutkiej , latwiej opanowac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
chciałem spróbować długiej, jak nikt mnie nie naprowadzi to sam nie będę kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jak dasz 3x krotka to i tak masz jakies 15h dzialania

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
w sumie racja, mogę pstrykać krótką co jakiś czas, no poczekamy, może ktoś przyjdzie co próbował jakiegoś sposobu, może się dowiemy czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
dr_drops
pomógł bym ci ale jakoś k***a cie nie trawie

Pamiętam jak na forum K.. sie wypowiadałeś robiąc z siebie wielkiego znawce a teraz masz problem z rozpisaniem slinu jak się o czymś pojęcia nie ma to się nie bierze. A co do insuliny krótkiej to dziewczynki podaje sie ją praktycznie co posiłek a nie co kilka godzin i nie w dawkach 10IU bo tak Piotr Głuchowski zaproponował w pewnej gazecie amatorom. Taka dawka nie dość że nie jest skuteczna za bardzo to jeszcze uważana za ch** wie jak mocną która nie mal doprowadza do hipoglikemi OSTYGNIJCIE

długa+krótka jak najbardziej ok i nie jest to nowość

WESOŁYCH BYKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
to s*** pytonga, jak mnie nie trawisz i nie wypowiadaj się w moim temacie
Wesołych

Zmieniony przez - dr_drops w dniu 2012-04-07 11:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tucio_84
dr_drops
pomógł bym ci ale jakoś k***a cie nie trawie

Pamiętam jak na forum K.. sie wypowiadałeś robiąc z siebie wielkiego znawce a teraz masz problem z rozpisaniem slinu jak się o czymś pojęcia nie ma to się nie bierze. A co do insuliny krótkiej to dziewczynki podaje sie ją praktycznie co posiłek a nie co kilka godzin i nie w dawkach 10IU bo tak Piotr Głuchowski zaproponował w pewnej gazecie amatorom. Taka dawka nie dość że nie jest skuteczna za bardzo to jeszcze uważana za ch** wie jak mocną która nie mal doprowadza do hipoglikemi OSTYGNIJCIE

długa+krótka jak najbardziej ok i nie jest to nowość

WESOŁYCH BYKI


nie zycze ci zle ale z takim podejsciem taka gwiazda jak ty moze szybko zgasnac , mam znajomego cale zycie ma zwiazane z bb i nie szalal z ins i ma duze problemy ze wzrokiem , mam znajomych co zajmuja miejsca w pierwszej trujce w skandynawi i nie szaleja z insa jak ty piszesz ze 10iu to nie jest efektywne

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ładowanie długiej zmuli tylko wydzielanie własnej i nie da miarodajnych rezultatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
snara
ja od 13 czy 14 roku życia zacząłem ćwiczyć a mam 28 lat życia dziecka nie wliczam w sport wiec połowę życia jestem związany ze sportami walki,3-bojem,kulturystyką z forum ładne parę lat kiedy na forum jeszcze wchodzili tacy ludzie jak DON czy SFD. Sporo widziałem jak i sporo wbiłem a co ważne mam kilkoro którym pomagałem w przygotowaniach do zawodów i z dobrym skutkiem ale nie pisze tego po to aby pokazać sie tu jako kozak bo SFD to już nie to samo co kiedyś i nie traktuje go już tak jak kiedyś ale zawdzięczam mu jak i sporej grupie osób wiele miedzy innymi Gregorowi czy Aleksowi, Brianowi, Kazamowi i obecnym moderatorom takim jak Krzykacz którego też nie lubię ale bardzo cenie jako eksperta.A co do gwiazdorstwa to uwierz że stać mnie na to aby kupić SFD i opłacić głowy forum i być tu gwiazdą

Dibo22
a podawanie krótkiej często nie zamuli w BB to nie nowość i gdyby było to złym połączeniem nie robili by tego ci co startują oczywiście są ci co na propie wejdą na scene i są ci co na wiaderku propa wejdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
tucio prosi przy diecie +7000kcal dadzą radę wykorzystać długą tylko że oni nie patrzą na wydzielanie własnej i ryzykują za coś, przy podaniu krótkiej, najpierw podajesz insę a posiłek wbijasz jak zacznie działać wykorzystujesz jej działanie do wciągnięcia posiłku max dwóch. Przy długiej sprawa się komplikuje bo jak policzyć jedzenie żeby odpowiednio wciągło i ile musiałbyś dać tego jedzenia żeby musieć korzystać z dodatkowej insy a nie z tej którą organizm sam potrafi wyprodukować. jeśli się mylę to mnie popraw bo od tego jest forum żeby merytorycznie dyskutować a nie słownie się przepychać i pokazywać kto jest dietetyczno-dopingowym kozakiem pozdr

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2012-04-07 19:14:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potencja i Libido

Następny temat

meta

WHEY premium