SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

królowa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
i kolega mumin ma chyba rację... mam znajomego, który 56 w łapsku zrobił na metanabolu polskim, co prawda robił to przez kilka lat ale... i nie jest to spaślak jakiś zaje.bisty. takiego bicepsa jak on możecie mu pozazdrościć. pokażcie mi dzisiaj ilu z Was stosujących wiele różnych kombinacji z różnych środków (w nienajmniejszych ilościach) łapie się 50cm w bicepsie. masz rację mumin... wały idą i to na wsystkim.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29583 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902665
sorki za wulgaryzmy ale one nadaja wydzwiek i wlasciwe znaczenie wypowiedzi.


ooo a moze jest juz kilka wersji omki

z checia bym wbil 500mg/tydz omki prosto z apteki zbadal tescia i obserwowal wyniki.
moze spoleczenstwo poprzez feminizacje srodowiska stalo sie mniej podatne na androgeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wypowiadam sie na temat tego przypadku, tylko na temat tych "chlopow jak deby" kiedys, na polowie dawek. ogolnie malo bylo chlopow jak deby. a jak byli, to nie wciskali dawek pol mniejszych, niz dzisiejsze, tylko np 2 paczki omki tygodniowo pamietam tych miskow z moich gowniarskich lat, a teraz mam szanse sie dowiedziec o ich suplementacji.

wiec nie roztrzasajac kwestii wyiebek towaru, to mity o "chlopach jak deby na 1 ampie omki/tydzien" sa troszke jak opowiesci o dinozaurach, a moze i jak opowiesci z krypty

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
pipa w korach. u mnie chłopy robiły zaj...te efekty na dwóch strzałach omy tygodniowo i 6 tabsach metki polskiej. na dobrym towarze to i diety nie musisz trzymać, żreć możesz trzy razy dziennie a i tak nabity będziesz cały czas i pompa będzie. taka prawda.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29583 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902665
mowisz chudy ze aby byc chlopem jak debem trzeba wbic 2 paki omki./tydz?


stestuje




jak wylecze lokiec

narazie robie martwy, siady i troche innych cwiczen czasem a i klate 60 bo wiecej nie moge mam anoreksje(106kg) z jednoczesnym duzum brzuchem i ogolnie jestem pussy i sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem, nie jestem chlopem jak debem, jestem maly i slaby bo wbijam omke


niemniej jednak mam plan zrobienia badan tescia na omce i wdroze go w zycie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
j/chudzina
te historie o turach na maciupkich dawkach to można między bajki o muminkach wsadzić

mumim to nie jest żadna aluzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29583 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902665
takie testy zawsze mile widziane


a tymczasem zrobilem mrtwy zjem ziemniakow ze schabem i ide pojezdzic na rowerze bo ladna pogoda.formy w tym roku nie bedzie...
moze za rok...


luki
moze i macie racje. w mysl maksymy"bierzesz jak dziecko wygladasz jak dziecko"


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2009-05-01 15:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
chudzina tu sie z Toba nie zgodze.moj pierwszy cykl byl 6 lat temu na 250mg omki na tydzien i bez odbloku,przytylem wtedy 16kg,fakt zalalo mnie w ch*j ale tamten sprzet mial moc i nikt mi nie wmowi ze bylo inaczej.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
widze, ze sie nie rozumiemy. ty wujas w ktorym miejscu jestes chlop jak dab? chyba tylko w tym, co ja - czyli w uszach

ja mowie o prze-korvva-poteznych typach, a nie cienkich bolkach 90-100kg /180cm wzrostu. takie mizeroty to se mozesz wyhodowac i bez omy. a potwory nie bija 1 ampy tygodniowo, chyba ze ta ampa ma 10ml pojemnosci

nie roztrzasam, czy oma jest walona, czy nie - moze i jest. ja mowie o opowiesciach o potworach bijacych malutkie dawki.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały problem..

Następny temat

10x1ml decanoate + hcg-lepori 250 help !

WHEY premium