SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja stawu łokciowego.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Witam. mam problem ze stawem łokciowym otóż na sparinagach kiedy tylko uderze przeciwnika lewym sieprem i on swoja ręką go zblokuje po chwili zaczyna mnie bardzo boleć staw łokciowy. momentalnie staw puchnie po wew stronie i nie moge wyprostować ręki. jakby ból, ścigna czy miesnia. potem masc fastum 2,3 dni i ok ale jak tylko wróce do treningu to od razu wraca mi po uderzeniu sierpem lewym i jak mówiłem po jego zblokowaniu. porsze o pomoc co to może być
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup może opaskę uciskową ;p

A najlepsze rozwiązanie to lekarz sportowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ewidentnie masz coś z torebką stawową - IDŹ DO LEKARZA!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
LADY M. widze ze konkretnie odpowiadasz powiedz skąd wiesz żę mam coś z torebką a nie z wiezadłąmi? dziś już widze że jest lepiej mniej boli i wiekszy zakres ruchu ale wychodzi mi wilki siniak na wew stronie ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
bo moja siostra miała podobnie - z tym że ona przydzwoniła w coś łokciem, momentalnie jej spuchło i każdy ruch ręką to była katorga. Na badaniach wyszło jej pęknięcie torebki stawowej.

U Ciebie obstawiałabym to samo, ale radze nie lekceważyć i przejść sie do lekarza

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed napastnikiem pod wpływem alko/narko.

Następny temat

[ART] Trochę historii - Zygmunt Chychła - pierwszy polski powojenny mistrz olimpijski

WHEY premium