SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komus braknie do cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Jakie problemy mógł mieć przez ampułkę ? Co najwyżej mogli otworzyć i przebadać ją czy niema tam dragów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
generalnie sie wytłumaczył z tego co mi wiadomo ale polatał po 2 komendach w WWA i zajęło mu to parę h . Więc wszystko zależy od nastawiania funkcjonariusza ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
ja1111 wiesz ile trwa przebadanie? ok miesiaca!!!! ostatnio wrcałem z kumpem z imprezy( na 2 auta na sczęście) zatrzymali nas kryminalni i przetrzepali wszystko. do kumpla doczepili sie bo miał kreatyne z Treca otwarta, na teście zabarwiło sie na kolor amfetaminy i C2B czy jakos tak, w sumie został zatrzymany za posiadanie ponad 300g substancji odurzających. narobili mu gnoju bo siedział w sumie ponad 10 h, zarekwirowali auto i sprawa trafiła do prokuratury, ma dozór 2 razyt w tyg i teraz czeka za wynikami z laboratorium...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
Nikt tego towaru nie wiozl zeby sobie go w***ac przed meczem, ale wy pyerdolicie.

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Taa kryminalni w WWA pamiętam nie raz z nimi jazdy miałem czasami powrót do domu z imprezy zamiast 15 minut samochodem zajmował mi 2h....
Nie wspomnę leżenia na ziemi czasami (w zimę najgorzej bywało )...A wszystko za łysy łeb i dużą posturę ech....
Ale ja sie już dawno temu nauczyłem żeby w PL nic takiego nie wozić w samochodzie żadnych odżywek srywek trafisz na *****a co miał zły dzień bo żona mu sie z kolegą sypie i za puszkę kreatyny będziesz latał po komendach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
JESZiBONK tak można wywnioskować z tego *****nego artykułu oto chodzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
dachu127 mi właśnie chodziło o test na obecność narkotyków . A co do tej kreatyny i amfy trzeba by się zapytać jakiegoś chemika czy ma to jakiś związek ze sobą czy porostu psie sztuczki żeby wam rabanu narobić . Bo trochę śmieszne sie to wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
no pewnie, ze to śmieszne, szukali na upartego, psa 6 razy do auta wpuszczali, zostało pełno sichy, podrapane plastiki, fotel jeden był szyty to go rozdarli na szwach... szkoda gadać, ale taka polska policja....

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110426/BYDGOSZCZ02/499798006 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
No ta trzeba sie wykazać że coś sie robi i że działają sprawnie bo przecież jak jest w mediach za cicho to nie dobrze dla wizerunku nie ....
Ale tak jest na całym świecie tutaj gdzie mieszkam nie jest lepiej ostatnio wracałem z kolegą z treningu zatrzymała nas zwykłą drogówka zwykła rutynowa kontrola pies wysiadł podszedł do nas zobaczył nas dwóch w samochodzie i dzida z powrotem do auta (tam trzymają broń ) myślałem że za kopyto złapie i każe nam wysiąść a on przez ten kurde mikrofon żebyśmy za nim pojechali ....okazało się że z jakiegoś powodu zrobił nam ta kontrolę uwaga NA KOMENDZIE a przy dmuchaniu w balonik a raczej gadaniu do automatu uczestniczyło 4 dodatkowych funkcjonariuszy nikt nie chciał nam wyjaśnić czemu test nie odbył sie na drodze...

Generalnie po 3 latach w tym kraju już mnie nic nie zdziwi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
hehe mniej fejków na rynku będzie

po za tym to trzeba sie z hooyem na łby pozamieniać żeby nawet w 2 dni przed meczem coś wozić.psy sie muszą wykazać robią i częstsze kontrole.każdy kto jeździ na mecze to wie jak jest,po blokowane drogi do małych miejscowości gdzie jest jakaś drużyna 4 ligowa bo wiejska policja musi pokazać kto tu rządzi i szukają kibiców

skóra fura i komóra oraz selekcja naturalna

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sajdy po epi miał ktoś??

Następny temat

Boldonex 200 Razak jak brać i z czym łączyć

WHEY premium