SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komus braknie do cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
Ten kto nie ma ambicji idzie do policji

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
Haha to już wiem czemu mam problemy z zamotaniem shitu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale kto powiedzial ze on wiozl to na mecz?
To sa tylko domniemania policji. A jak oni bujna wyobraznie maja i opisy z rozmachem to chyba kazdy wie.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-05-14 23:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
To jest taka strategia rządu ,tak samo było z dopalaczami nie pasowało trzeba było zlikwidować to w tym jest szatan.

Teraz chcą zrobić porządek z kibolami,tylko szkoda ze wszystko podpinają pod kibiców.A to nie nasza wina że w rządzie są tłuki którzy nie potrafią rozgraniczyć dwóch odrębnych przynależności i wszystko wrzucają do jednego wora.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dopalaczmi to akurat uwazam ze mieli 100% racji.
A kibice tez swoja droga powinni sie troche inaczej zachowywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z dopalaczami mieli rację, to fakt
w kwestii dopalaczy drażni mnie tylko inna kwestia - nie to, że je zlikwidowali, tylko to, że przez tyle czasu pozwalali im normalnie funkcjonować, skoro po jakimś czasie stwierdzili, ze to takie zło i trzeba je natychmiast zlikwidować to chyba ktoś kto pozwolił na dopuszczenie ich do sprzedaży powinien ponieść jakąś odpowiedzialność, a rząd z tuskiem an czele powinien uderzyć się w pierś i przeprosić Polaków za to, ze pozwolili by takie coś dostało sie do legalnej sprzedaży, a nie robić z siebie wielkich obrońców moralności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Rząd nie ma nic do tego.Te substancje,ktore znajdowaly sie w dopalaczach nie byly zakazane.Ktos to wykorzystal i z czasem dopiero wyszlo,ze handluja strasznym gownem.Wiec tego zabronili.Dobrze zrobili,mogli w sumie to zrobic szybciej,ale te wszystkie badania,sprawy prawne itp. zajmuja troche czasu. A temat omki i susty w samochodzie raczej nie ma nic wspolnego z ruchem kibicowskim Poprostu ktos zamowil wiecej towatu z pomorza. Chlopaki z pomorza wyslali z towarem sztywnego chłopka,ktory w razie co to sie nie rozyebie jak stara kvrwa i tyle.A,ze chlopek byl notowany jako "kibol" to nie ma nic wspolnego z towarem,ktory wiozl.Bardziej oznacza to,ze musi nie lubiec policji,tym bardziej jest dobrym 'transporterem' ;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
po 1: wiozac taka ilosc towaru jechalbym ostroznie i nie przekraczal predkosci, szyby zamkniete, bez glosnej muzyki itd. Koles 22 lata, w tym wieku brak jednak rozwagi takze o to tu chodzi..

a co do kiboli: co niby tusk ma zrobic jak nie wlozyc ich i kibicow do jednego worka? selekcje??? przeciez tj smieszne, to jedyna rzecz ktora mogli zrobic i zrobili dobrze, nikt sie nie bedzie pier.dolil w wyliczaniem kto jest kto, panstwo wypier.dala w chu.j siana na stadiony po to by je rozpier.dalac? bez przesady.. Jestem ciekaw co by mowili wszyscy Ci ktorzy sa temu przeciwni, jakby np ich corka/syn poszla sama na mecz i dostala kose w plecy np przez przypadek. Nie na stadionach, co maja normalni ludzie do tego jak np fotoreporter ktory dostal z buta w plecy, co oni maja do tego?

Tj wina rzadu jak najbardziej, ale tylko i wylacznie dlatego ze nie potrafia zapewnic mlodziezy innej rozrywki, panuje bezrobocie, ogolne przeswiadczenie ze jest chu.jowo, i mlodzi sie lapia za chuliganke, bo jak nie szef ich w pracy ktorej tak naprawde nie ma podniesie na duchu i pochwali za dobra prace, to napewno zrobi to starszy stazem kibol.. Bez sensu, sa miasta w Polsce gdzie ja bym sie bal chyba wieczorami po ulicach chodzic..

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-05-15 10:29:44

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"Jestem ciekaw co by mowili wszyscy Ci ktorzy sa temu przeciwni, jakby np ich corka/syn poszla sama na mecz i dostala kose"

a powiedz mi ile było takich przypadków, że na stadionie ktoś dostał "przez przypadek" kosę w plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
A co do tego reportera to dobrze,ze dostał z buta!To tez są kvrwy!Potrafia Cie osmieszyc na cala Polske,zeby zrobic sensacje,a z faktami nie ma to nic wspolnego.Znam to akurat z autopsji! Tak,ze dobrze mu tak!

(ON)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sajdy po epi miał ktoś??

Następny temat

Boldonex 200 Razak jak brać i z czym łączyć

WHEY premium