SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w pępku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
Nie sugeruję ani nie twierdzę, tylko wyrażam swoje zdanie na temat przebijania sobie samemu pępka... ;>
Apropo Twojej osoby dziwi mnie tylko,że przebijając pępek w profesjonalnym studiu nie zostałaś poinstruowana co robić, w razie zakażenia...

Ochrzan? Wyraziłam swoje zdanie, a to mi chyba wolno... No chyba że każdy kto ma inne zdanie, jest "kamieniowany" ;]
A Tribiotic - owszem jest na świeże przekłucia, ale pomaga także wyleczyć stan zapalny - jak to antybiotyk ;] więc można i zaleca się go stosować także w przypadku zakażenia rady już podgojonej...I nie mówię tutaj o zapobiegawczym stosowaniu "tak jak antybiotyk przed chorobą", ale w przypadku gdy coś się dzieje niedobrego to chyba warto, co?


Pozdrawiam


Zmieniony przez - eclipsee w dniu 2008-05-02 23:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja po zdjeciu tylko widze czerwono wokol wylotow kanalow
a leci ropa, boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Hmm... tak jak bys poczytala co bylo napisane wczesniej to juz mowilam ze koles w studiu polecil mi przemywanie spirytusem salicylowym. Przestalam nim przemywac poniewaz strasznie podraznil mi skore, byla czerwona i wogole. Dziurka na ogol mnie nie boli, moze czasami ale coraz zadziej. Wycieka mi z niej taki bialy plyn, nie ropa. A na zdjeciu troche widac takie przebarwienie... no ja widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja też widzę,ale mi to bardziej na jakiegoś siniaka wygląda,dlatego nic nie poradzę - jedno jest pewne - odstaw ten spirytus.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Wydaje mi się , że chyba jak w większości przypadkach pojawia się po przebiciu pępka własnie takie zaczerwienie w górnej części. Jest to pewnie rekacja organizmu na ciało obce. Ja miałam podobną sytuacje i podobne zaczerwienie i przemywałam najpierw wodą utlenioną , która brałam najpierw na patyczek trochę bo nie można prosto z buteleczki lać, a potem smarowałam Tribiotykiem chociaż tego tematu nie chce już poruszać , bo jak wcześniej nioonia wspomniała , nie należy tego stosować Również przekuwałam w salonie i dość długo utrzymywało mi się to zaczerwienie i kosmetyczka poleciła mi żebym zmieniła na kolczyk tytanowy wtedy szybciej zacznie się to goić. Po zmianie kolczyka po kilku dniach przmywania woda utleniona i smarownia tribiotykiem wszyskto ładnie się zagoiło. W moim przypadku skolei była to m.in wina złego kolczyka na początku, ale być może Tobie odrazu tytanowym przebijała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
Apropo Twojej osoby dziwi mnie tylko,że przebijając pępek w profesjonalnym studiu nie zostałaś poinstruowana co robić, w razie zakażenia...

fakt, ze w profesjonalnym studiu powinni instruowac co i jak, nie polecac spirytusu itd. ale chcialabym zauwazyc, ze poki co u Grasi nie ma stanu zapalnego, bo nie ma ropy,nie boli, nie jest opuchniete...

Ochrzan? Wyraziłam swoje zdanie, a to mi chyba wolno... No chyba że każdy kto ma inne zdanie, jest "kamieniowany" ;]
A Tribiotic - owszem jest na świeże przekłucia, ale pomaga także wyleczyć stan zapalny - jak to antybiotyk ;] więc można i zaleca się go stosować także w przypadku zakażenia rady już podgojonej...I nie mówię tutaj o zapobiegawczym stosowaniu "tak jak antybiotyk przed chorobą", ale w przypadku gdy coś się dzieje niedobrego to chyba warto, co?

Saidzie z pewnoscia chodzilo o to, ze polecalas smarowanie tribioticiem rany. gdy nie ma takiej potrzeby. i byl to pol zartem pol serio wiec wcale nie musisz sie obruszac
Otoz antybiotyk zwany tribioticiem nie jest na swieze przeklucia, lecz wlasnie po to aby WYLECZYC stan zapalny. w innym wypadku nie ma sensu go stosowac

Grasia tez mysle, ze moze zmiana na tytan by Ci pomogla chociaz skoro pojawia sie limfa to znaczy, ze sie goi. przemywaj i uwazaj na niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Dzieki wam bardzo :) nie bede smarowac tym antybiotykiem bo nie widze tu zadnego stanu zapalnego, spirytus juz dawno odstawilam. Pojde za rada i kupie sol fizjologiczna. Przebijalam sobie kolczyk w Yakuzie, to jest dosc znane studio. Niestety niewiem jakich kolczykow tam uzywaja :( z checia kupie tytanowy.Tylko jaka roznica jest w wygladzie tych kolczykow ? chodzi mi o to ze moze ja mam tytanowy a nawet o tym nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A z Bydgoszczy jesteś? ja też przebijałam w Yakuzie
Tam dają tytanowe,wyglądają tak samo,jak inne kolczyki,tylko są zrobione z innego materiału. Z tego,co wiem,to ciężko dostać w zwykłych sklepach.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
A no jestem z Bydgoszczy . To mowisz ze tam maja tytany ? a ja sie wlasnie zastanawialam gdzie moge taki kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
hehe,miło powitać bydgoszczankę
Tak,z tego,co wiem,to koles przekłuwa tylko tytanami.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spanie na plecach nie zasne

Następny temat

Mam problem

WHEY premium