SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w pępku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nic mi nie zwisa, przeciez napisalam, ze to jakis smieszny mit.
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No i jakbyś robiła w studio,to by Ci nic nie ropiało...
A z językiem,który będzie przebijać koleżanka,to życzę powodzenia

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Krzyz na droge z tym jezykiem
Saida wpadaj tu czesciej

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Heh może ropieje ale to nic trudnego raz na dzień przepłukać wodą utlenioną . Język mam już przebity, wszystko jest ok . Napuchł trochę, ale to normalne i nie ma różnicy gdzie sie przebije język - w studiu czy u koleżanki - bo i tak napuchnie . Dobra, może wytłumaczę to tak - ja należe do osób bardziej odważnych i nie boję się podejmować ryzyka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ropa to stan zapalny, nic normalnego, poczytaj sobie o tym. tak samo jak o sterylizacji narzedzi i zachowaniu higieny podczas zabiegu, nie wspominajac o znajomosci anatomii.
ale skoro nie boję się podejmować ryzyka to powodzenia jak za 10lat dowiesz sie, ze masz WZW albo inna chorobe i umrzesz hehe. w koncu do odwaznych swiat nalezy, szkoda tylko, ze tacy idioci potem zarazaja innych ludzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
malutka daj jej bana, prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Bosheee...Co Wy do cholery robicie? Szkoda Wam jest zapłacić i mieć porządnie zrobiony kolczyk,a nie to co robicie za pomocą ziemniaków i zamrożonych truskawek jest po prostu żałosne...
Za pare lat bedziecie tego żałować,ale to już Wasza sprawa,skoro chcecie sobie zniszczyć życie,zamiast iść do studia i mieć dobrze zrobiony kolczyk,a nie samemu!!!

Life...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Klaudia prosze Cie dawaj bany tym gowniara to ******la glupoty bo mnie trafi

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spanie na plecach nie zasne

Następny temat

Mam problem

WHEY premium