SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w pępku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
no pasuje poruszac zeby sie nie zarosło z ciałem ale krecic na boki to chyba nie ma sensu, wystarczy gora dol delikatnie no i jak wyżej napisane, trzeba to robic higienicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
Moja kuzynka, zrobiła sobie sama kolczyk w pępku, ma specjalna igłę potem jak chcesz to napisze, jak to zrobiła krok po kroku.

EntitySupr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Hej ;)
Mam pare pytań do Was ;)
Chciałabym zrobić sobie właśnie kolczyk w pępku. I jak mi już przebija w specjalnym studiu to powinnam zapłacić ok. 80zł czy więcej? Czym najlepiej przemywać rane żeby dobrze się zagoiło i ile razy dziennie? Smarować to jakąś maścią? I Czy poruszać tym kolczykiem w górę i dół? A wiadomo że każdy organizm przyjmuje takie rzeczy inaczej ale możecie mniej więcej określić jak to boli ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przyeczytaj cały ten temat,to znajdziesz odpowiedź na WSZYSTKIE Twoje pytania

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Tak wiem że znajde. Ale z tego wszystkiego się już pogubiłam ;( Bo większość mówi tak a inni tak. Ale z tego co tu przeczytałam będe postępowała zgodnie z poradami Saida i nioonia.
Chodź do tego z pytaniem jaką maścią mam to smarować to nie jestem pewna ;(
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
natus, nie ma potrzeby smarowania mascia, uwierz mi.
przez poczatkowy okres bedzie zaczerwieniona skora, bedzie podoblewac. ale dopiero kiedy zacznie ropiec, puchnac i bolec to wtedy uzyj tribioticu. pozwol sie dziurce goic swoim temepm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Dzięki za porade ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Hej^^ ;]
Jak mam takie pytanko dotyczące kolczyka w pępku, a więc tak zawsze chciałam przebic sobie pępek, ale bardzo się tego boję....
Chciałam się dokładnie zapytać czy jak jest się alergiczką można mieć kolczyk?;> Mi zależy na czasie... Oczywiście jakbym miała przebić to wiadom, że u kosmetyczki... i Chciała zapytać bood września zaczynają się zajęcia taneczne, gdzie jest rociąganie i jakbym przebiła sobie pępek to w ciągu 26 lub 25 dni by mnie nie bolała w czasie rozciągania i schylania?;> Doradzcie mi proszę!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no to moze bys napisala na co jestes uczulona... bo jak np. na jakies pylki to co to ma do kolczyka
po pierwsze nie rob w wakacje, a po drugie skoro trenujesz to tez nie rob, chyba ze bedziesz miala dluzsza przerwe w cwiczeniach.
no i nie u kosmetyczki tylko w profesjonalnym studio piercingu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Ja wolałam iść do dobrego salonu, wiedzieć że będzie to zrobione szybko i pożądnie, niż za darmo sama czy za małą opłatą u amatora.
Wydałam 100 zł, ale nie babrało się, ani nic. Dobrej jakości kolczyk, dobry sprzęt, miła obsługa...
warto zainwestowac, niż sobie samemu spaprać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spanie na plecach nie zasne

Następny temat

Mam problem

WHEY premium