SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolczyk w pępku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 78900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
hej. słyszałam, że jeśli robi sie kolczyka w wieku 15 lat to skóra z kolczykiem w pępku zwisa:D, czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
wlaśnie tez sie chcem zapytać czy jak mam 14 lat ...to czy ten kolczyk bedzie normalnie wyglądał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
mi koleżanki takich głupot nagadały:) ale moja siostra ma koleażnke która robiła sobie kolczyka w 2 gimnazjum i jak go oglądałam to wyglądał normalnie, wiec może to bzdury. Ale wole się upewnić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
a ak mialby niby wygladac?
ciekawy mit...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ponoć skóra z kolczykiem zwisa, gdy robi sie to cudo w wieku 14,15 lat kiedy jeszcze rośniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Zwisa nie zwisa, ponosicie sobie dla swojej wlasnej przyjemnosci az wam nie zwisnie :D i tak bedzie satysfakcja i tak. Nioonia a Ty ile lat mialas jak przekluwalas pepek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
hmm niech no pomysle... bylam w 2gim. przed 15stymi urodzinami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
a zwisa ci?:D bo ja sobie ze 2 tygodnie temu zrobilam i jeszcze mi nei zwisa. a jestem bardziej sedziwa i mysle ze to mi powinna zwisac skora ze starosci ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
jak może ci zwisać skóra .? czy wy jakieś chore jesteście .? może ci zwisać skóra jak jesteś jakąś grubaską , ale moim zdaniem na gróbaskach ochydnie wygądają kolczyki w pępku.

Natii ; **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
oczywiście szacunek dla was , ale po raz pierwswzy słyszę że zwisa skura po przekuciu . Ja sobie przekułam około 2 tygodnie temu bo do 2 tygodni brakuje 2 dni . ale tak to jestem zadowolona , tylko że czekam żeby mi się zagojiło . a wam ile czasu się goiło po przekuciu .? i ile płaciłyście za przekucie .? pozdroo .

Natii ; **

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spanie na plecach nie zasne

Następny temat

Mam problem

WHEY premium