SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksy a czas regemeracji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
licze ze ktos mi doradzi a mianowicie lipcu chce zacza 6cio tyg.cyklik z parabolanem ale niewiem co do tego moge dołaczyc? Trenabolu mam 2x10ml 1ml/30mg no i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie czasu przerwy pomiedzy poszczegolnymi partiami miesni. jak wiadomo anaboliczne i androgenne działanie parabolanu skraca czas regeneracji miecha ale...co do ilu dni mozna skrocic odpoczynek niewiem klatka co2-3dni? Cwicze od kilku lat w tej chwili 6ms a to jest moj hmm6-8cykl ostatni winstrol w schotach+propionat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jest tu ktos kto moze odpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Każdy do Kościoła poszedł - poczekaj pół godzinki to spece napiszą.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Albo dobra masz:

1-8 Prop 50mg ED
3-8 Tren 30mg ED

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
BTW - musisz dokupić jeszcze 2 butle Finabolanu, czy jak tam tego z LL - chyba Trenabolu.

Będzie Si!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
apropo trenabolu to chciŁBYM ALE NIEWIEM CZY TO DOBRY POMYSŁ ale myslałem zeby przez 6tyg jechac po 90mg/tyg bo to dosc mocny specyfik a czy mozna go łaczyc z siłabolinem???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie masy ciała po omce

Następny temat

JAK NAJLEPIEJ...

WHEY premium