SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koksowanie mlodych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Szczerze ? ******li mnie co te dzieciaki z sobą robią. A niech biją sobie co tylko chcą, ome, tren zagryzając antkiem. W ogóle bym sie nimi nie przejmował. Więcej miejsca na siłce będzie jak zacznie im sie coś niedługo ******lić i będą musieli zrezygnowaćz trenowania

Sam znam takie osoby, co waliły bez opamiętania koks a teraz płaczą

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 506 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6006
że tak powiem z koskowanie m u młodych jest tak że wystepuje efekt łańcuszka jeden zoabczy u drugiego, chce się przed drugim popisać to też bierze i tak wkółko.

często też bywa tek że chodzisz z kims na siłke, trenujecie tak samo ale po pewnym czasie kolega staje si ewiększy, silniejszy a Ciebie w****ia to że po jego seri musisz sobie odejmować ciężar ze sztangi i w celu wyrówniania sile kolegi sięgasz po koks.

chociaż z drugiej strony młody jak podpatrzy u strszego kolegi z siłki że bnierze i rośnie to też weźmie.
zatem do strszych koksiarzy:
- nie kujcie sie przed młodymi
- odradzajcie im koks
- zpaierajcie sie że go bierzecie
- nie rozmawiajcie jakie to efekty macie



https://www.sfd.pl/temat265636/ tutaj już sie wypowaidąłem na ten temat pcozytajci sobie moje metafory

"Jedz jak świnia poć się jak świnia, bądź jak świnia!!!"

... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
w dużym stopniu robią sobie krzywde przez niewiedze, a my jesteśmy tutaj by ich poinformować że robią źle, powiedzieć o skutach ubocznych i ewentualnie coś alternatywnego doradzić

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
Bayerant madrze powiedziales
jak maja wziac to wezma zalezy od osoby .......

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Na forum już nie jedną osobe udało mi się nawrócić na dobrą strone i udowodnić że SAA nic im nie da i są inne lepsze alternatwne sposoby.

Tak więc myśle, że to przedewszystkim niewiedza kieruje osoby do bezsensownego użycia dopingu

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
'swoja droga to ja chyba nie znam goscia ponizej 17 lat co cwiczy i nie bije koksu'

to już znasz, mnie .Goście mający 15,16,17 lat najczęściej biorą bo nie chce sie im czekać na efekty przykład kumpel ćwiczy 3 miesiące od tygodnia pakuje ostro barki i teraz chce coś wbić bo mu jeszcze barki nie urosły tak jak moje ... za mało cierpliwości jest w ludziach każdyh chce szybko być duży, ale zapominają o diecie suplach, etc.Każdy myśli że jak wbije ome z metą to bedzie duży i w wiekszosci nasytepuje rozczarowanie bo nic nie urosly bo nie mają diety piją palą niesystematycznie ćwicze i wtedy rezygnują ale nieumyślnie kłują sie dalej.Mało jest osób która naprawde wie co robi i zdaje sobie sprawa w tym wieku jakie to ma konsekwencje, Ci którzy wiedzą trudno ich sprawa co robią ale 90% bije coś bo minęło pół roku a on dalej jest mniejszy niż jego kumpel co pakuje 3 lata i ma diete suple itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1924
Koksowanie w mlodym wieku jest niezdrowe, i nie tzreba byc Bayerantem z cytrusem (mandrynka) na plecach aby o tym wiedziec

ho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6634
mandarynka to dopiero poczatek mutacji, w ostatecznym stadium zamieniasz sie w arbuza. Dlatego ja nie siegam po koks wole miec 33 w bicepsiku i wyciskac 70 niz zamienic sie w arbuza

idz na siłownie gamoniu
a nie sie patrzysz
w ten monitor jak sroka w gnat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 506 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6006
Przytyranykażdy chce tego co lubi a jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma

"Jedz jak świnia poć się jak świnia, bądź jak świnia!!!"

... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
wiec McGriff sog i uznanie z mojej strony

edit: ale Ty masz 17 a ja mowilem ponizej tej granicy czyli 16 i w dol :) co nie zmienia faktu ze jest ok :D

Zmieniony przez - Radziuuuuu w dniu 2006-06-01 16:05:28

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormon wzrostu - artykuł

Następny temat

tren z IP

WHEY premium