SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koks a taniec

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188
to prawda ze dziewczyny lubia kolesi co sami sie rwia do tanca. ale bardzo zadko widze pozadnego koksa na baletach :(

Kropla drąży skałę nie siłą lecz częstościa opadania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188
o kurczaki

Kropla drąży skałę nie siłą lecz częstościa opadania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
taniec z koksami

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
W sumie tez duzo zalezy od imprezy i jak sie klimacik wkreci, a przede wszystkim moj taniec zalezy od kobiety z ktora tam pojde. Jezeli pannadobrze tanczy i zacheca swoimi ruchami do tanczenia to zazwyczaj odpalaja mi sie buty i smigam na parkiet. Ale to z 2-3 kawalki bo pozniej trzeba odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ja tam nie wiem zawse lubialem taknczyc i godze to z przybieraniem masy ^^. Co prawda w tancach mojego typu funky, street, dance, hip-hop troche ciezeko jest z szybkoscia i kondycja xD, ale damy rade;]

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Dział doping rzadzi
Jesli chodzi o mnie to teraz na studniówce to pani nauczycielka powiedziała że śmigam jak zły i jej mąż moze się domnie schowac

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
do mnie na disco panna zagadala ''nie tancz tyle bo masa spadnie'' ja tam lubie tanczyc zalezy to od muzy i klimatu itd i na disco widzialem czasami nie raz wieksza osobe co tez niezle wywijala -D widze niektorym zamulanie masowe sie wlaczylo i podpieranie scian ps 3ba troche potanczyc wkoncu zeby cos sciagnac z parkietu hehe przy Hardstyle na sucho daje rade =D



Zmieniony przez - ShoX w dniu 2007-01-16 10:53:44

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
towarzyski itp nie problem,jak trzeba to trzeba,i idzie sie tak też fajnie pobawić,w gronie znajomych razem na jakimś balu czy coś.A dicho itp to już wogóle uwielbiam,ale musi być dobry klimat,dobry trance,ewentualnie od czasu do czasu jakiś grubszy housik dobrze zagrany i nic mnie nie ściąga z parkietu.No,może to,że od czasu do czasu człowiek jak sie już spoci to trzeba iść zobaczyć w łazience jak koszulka na bicepsie leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ja tam czesto wywijam na parkiecie ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
po czyms?czy tak samo z siebie?

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok----osłonka?? Czegoś niekumam .?

Następny temat

* * * Wesołych Świąt * * *

WHEY premium