SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilku na jednego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Hutnik, przez kogo bedziesz doceniany mial ten HONOR?? Przez drugich takich typkow z bloku??? Szacunek moze bedzie ale tych meneli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Twoj punkt widzenia obracam sie w innym srodowisku niz ty;)

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2908
Ostatnio byla zadyma na meczu 20 osob pod kasami i wleciało w nich ok.200-300 osob chlopaki szczeki na morde zalozyli i nie patrzyli zeby uciekac dostali przekope ale polowe tych gamoni z drugiej grupy sie zesrala .

Taa, a gdzie to takie wjazdy pod kasy w 300 osób ostatnio były?

life's a bitch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Widze, ze obracasz sie w srodowisku zupelnie innym. Koledzy w koncu wyrosna z tego, zaczna szukac roboty, dziewczyn na stale, a Ty bedziesz dalej siedzial pod klatka mowiac sobie, ze tylko Ty masz honor bo zostales??? To podobna perspektywa. Taki honor nie daje nic, bo co moze dac uznanie w takim srodowisku?? Darmowe jaranie raz na jakis czas?? Moze kolezka nie przytnie na TObie tych 5 dych??

Takie ekipy nie ciesza sie uznaniem, dlatego mozesz czuc sie napadniety przez forumowiczow. Sam osobiscie nie mam zamiaru Cie tutaj urazac i jak sam napisales, to jest jeydnie punkt widzenia. Wiec poprawnie to zrozumiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ja nie cpam nie stoje pod blokiem nie pije pomylily ci sie klimaty ;) O Zupelnie co innego tu chodzi . nie jestem nacpanym d****iem ktory lata z kosami po osiedlu albo okrada małolatow ..Ps. taki wjazd byl na meczu z unia wszyscy byli na stadionie bo sie mecz zaczynal i wleciala wisła pod kasy a z hutnika ok.30 osob bylo przy kasach

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Troszke takich chuliganów znam i sadzac po nich napisalem dosc wiele zgodnego z prawda. Byc moze jestes inny, nie wiem, nie znam :P ale uswiadamiam takze reszcie jak to bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mhm, do autora: za bardzo nie miałeś wyjścia, jedyne co mogłeś zrobić to nie podchodzić, i nie uważam Cię za ciotę, każdy by dostał wpier..l od 15 chłopa, a na cioty wyszło tych 15tu kolesi a nie ty. każdy kogut mocny na swoim gnojowisku a im mniejszy kogut tym głośniej gdacze - głowa do góry

co do "honoru" ulicy - czasem warto honor schować do kieszeni, właśnie ze względu na rodzinę
BTW : Peja śpiewał "szacunek ludzi ulicy" - ja wolę szacunek normalnych ludzi którzy mają pomysł na życie, chcą mieć rodziny i spokojne życie a nie jakiegoś żula który nie chce pracować i siedzi pod klatką z piwem w łapie i pluje pestkami na chodnik

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2009-03-30 17:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
15 na jednego typa to jest po prostu frajerstwo teraz duzo osob jest takich na tym świecie.
A co do zachowanego honoru trzeba liczyć sie z konsekwencjami takimi jak uraz na zyciu czy tez zdrowie bliskich osób.
Tak jak inny forumowicz napisał mozna wyłapać pojedynczo ale to tez nie ma sensu 2 raz taka sytuacja sie zdarzy ze znowu Cie ta sama grupa napadnie bo pobiłes im ziomka i tu moze byc teraz nie za ciekawie.
Nie wiem jakbym sie zachował w Twoim przypadku ale na pewno bym przemyslał to kilka razy zanim podejmę jakieś kroki.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Jeszcze jedno sprostowani bo może się wyraziłem ale z tej całej grupy zaczeli na******lać mnie 3/4 osoby ale reszta w razie czego i tak by się przyłączyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Nie myśl już o tym. Olej to.
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak "honor na ulicy". Jednakże jak ktoś w biały dzień mnie uderzył na ulicy oddałbym. Bardziej chodziłoby o naruszenie mojej prywatnej granicy a wtedy piącha szybko u mnie leci. Może potem bym s******lał gdzie pieprz rośnie ale nie można być też takim obojętnym, a bicie samo w sobie aż takie straszne nie jest
zależy jak kto żyje i co robi


Zmieniony przez - Stpierre w dniu 2009-03-30 19:45:38

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michalczewski: uczmy młodzież szacunku do ludzi

Następny temat

Siłownia + "Boks"

WHEY premium