SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilku na jednego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"jak byś miał 0d 95 do 120 kg wagi i 45-50 cm w łapie to by nawet do ciebie sie nie odezwali."
Są tacy, którzy tylko na takich czekają. Bądź nie sprawia im różnica, że ktoś jest duży.

"a jak zobaczyli byc moze kogos kogo tępili w starej szkole to zrobili sobie powtórke z rozrywki i tyle."
Możliwe.

"Piję głównie do tekstu "znajomi" "
Właśnie o tych znajomych mi chodzi. Nie raz widziałem i byłem świadkiem gdzie w szkole najlepsi kumple, a jak któryś spotkał z kumplami samego na dzielni to zaczepki, liście.
Wiem, że takie zachowanie występuje, na co dzień miedzy innymi od znajomych pracujących w różnego rodzaju organizacjach pomagających dzieciakom ze szkół.
Występuje ono wszędzie.
Widziałem grupki w swoim mieście, które w centrum potrafiły lać się miedzy sobą (jedna ekipa), 5 minut tego, 5 minut tego... Każdy miał liście, buty itd. Dla nich to jest normalne zachowanie. I o dziwo nie zaczepiali nikogo innego tylko samych siebie.
Są to zachowania patologiczne, ale występujące wszędzie.
Dlatego mnie to nie dziwi.
Mało jest sytuacji które potrafią mnie zdziwić (****a skromnością zawiało :P)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Co do gabarytów - to już było parę razy dyskutowane.

Osobiście uważam że gabaryty odstraszają leszczy i piszę do z własnych doświadczeń życiowych. Oczywiście wiele mają do powiedzenia, jak to zawsze na ulicy, psychika, zachowanie i odruchy.

Zdarzają się też ludzie chcący się z kimś sprawdzić z racji na gabaryty, wyzywające spojrzenia czy niekonwencjonalny wygląd - ale to myślę jest rzadziej spotykane.

Opisane zachowania - dziwi Mnie to ale nie jestem już najmłodszy . Konflikt w grupie, kółeczko, 1x1 i dopingowanie
zawodników - normalne.

To co opisałeś puchatek - nienormalne.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-03-31 17:13:53

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ale ubierz(cie) się tak by cię nie rozpoznali


to jeszcze niech sobie twarz zmieni
ewentualnie w ciepły,normalny dzień popierdziela w kominiarce przez miasto

"Ale co to w ogóle jest za akcja że wołają go "znajomi" a potem biją? "
Normalna sytuacja, która występuje codziennie na ulicach. I nie tylko w naszym kraju. Mnie to nie dziwi


moze i normalna jak się ma <16lat, ale jak sie jest starczym to raczej znajomych sie powinno lepiej dobierać


jak byś miał 0d 95 do 120 kg wagi i 45-50 cm w łapie to by nawet do ciebie sie nie odezwali.


a do typa 94kg i 44 w łapie już by się odzywali?

Odnośnie tego co piszesz Puchatek. Jestem w stanie zrozumieć sytuację gdy kilku znajomych gnoi jednego który zawsze był popychadłem z którego se każdy jaja robił,wtedy zgpdze się,to dosc częste. Ale nie zgadzam się ze częstymi są przypadki gdy normalni kolesie,nie wyrożniający się niczym,gdzie zaden nie jest kapusiem,ofermą,leszczem itp wyłażą na dwór,robią wyliczankę i na kogo padnie tego przekopią...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Zapraszam do Zabrza.
Znam 1 ekipe która kiedyś chodziła po knajpach tylko po to zaby się naparzać (ci z tego wyrośli)
Na tą chwile wiem że są 2 takie ekipy. Pełny osprzęt, szczeny, suspensory, ochraniacze (kilku ma już zawiasy). Wiek ok 20-25 latek.
A miasto uważama za bardzo spokojne.

"Ale nie zgadzam się ze częstymi są przypadki "
Napisałem że zdażają się one wszędzie, a nie że często.
Często to juz twój dodatek który zmienia całkowicie sens mojej wypowiedzi.

"Ale nie zgadzam się ze częstymi "
Też się z tym nie zgadzam :P Bo tego nie powiedziałem :P
A jak bym powiedział lub zrobił by to ktoś inny, to też bym się z tym nie zgadzał :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
idź na policje po to jest, jak odpuścisz to w sumie dasz przyzwolenie na takie akcje, a wiadomo że nie możesz walczyc z całą bandą no chyba że faktycznie bedziesz ich wyłapywać po kolei, ale czy też każdemu dasz rade? jak chlopcy pojadą na dołek to być może zrozumieją swój błąd, i w sumie może zrobisz im przysługe bo zmądrzeją troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
tak i wyjdą i na dzien dobry w pysk ta ? na policje nie chodz przynajmniej ja bym nie poszedł pózniej bd nazywany psem policyjnym itd

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
tak wyjda i go podpala a potem nasikaja na radiowóz i trzeba bedzie wezwac robocopa wez sie lecz aruss od czegoś jest policja i napewno takie szczury co atakują jednego typa w kilkunastoosobowej grupie szybko by wymiękły. Psem policyjnym moglbys byc nazywany jakbys biegal do nich i donosil z nudow, albo sprzedal kogos zeby ratowac sie od poniesienia kary. A nie jesli goscia napier*** 15 typów bo sobie mysla ze moga tak robic bez konsekwencji a on nie robiąc nic daje w pewien sposób na to przyzwolenie.

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2009-04-01 17:31:31

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2009-04-01 17:32:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jakbym był 14 letnim szczurkiem bez kumpli do których mógłbym w takim przypadku zadzwonić i iluś kolesi grupowo by mi nawstawiało - to na logikę aruss miałbym w dupie czy grupa na tyle "honorowych" osobników uważałaby że jestem "policyjnym psem" czy co tam.

Natomiast w tym przypadku, bez obdukcji i świadków średnio to widzę.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Puchatek83

byłem w Zabrzu dwa razy,ostatnio ze 4 lata temu. Fakt ze za każdym razem wiecej jak 2 dni tam nie byłem,ale zawsze coś

A co do policji.
Autorze,jak jesteś zwykłym spokojnym młodzieńcem który ma generalnie w poważaniu opinie "kozaków" z miasta to idż na policje bo po to ona jest żeby się m.in. takimi sprawami zajmować.
Jak wyznajesz zasade ze morda nie szklanka i lepiej mieć jakąś opinie wśród znajomych(niekoniecznie pokroju tych frajerów) to olej to

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Wczoraj miałem okazję spotkać jednego z tych kolesi, gdy powiedziałem że idzie ze mną to zaczął *******ić farmazony w stylu że się śpieszy i w ogóle nic do mnie nie ma, nie chciało mi się tego za bardzo słuchać i przy*******iłem mu kilka razy. A na końcu gdy było po wszystkim zaczął mówić że mnie złapią to połamią mi żebra itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michalczewski: uczmy młodzież szacunku do ludzi

Następny temat

Siłownia + "Boks"

WHEY premium