SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań o diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
Witam, mam kilka pytań. Mianowicie:
Śniadanie:
jem co dziennie różnego rodzaju płatki z mlekiem
1 czy mleko może być czy lepiej jogurt "diet"?

Kolacja
dość często jem puszkę tuńczyka na kolacje około 21:00,
1 czy to dobry pomysł?(25g białka, 3g tłuszczu)
2 Czy mogę ją jeść samą czy lepiej z małą bułką?
3 Czy do 1g białka powinno się dać 4g węgli nie ważne o której czy wieczorem jednak spasować z węgli?


z góry dziękuje za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6702
Co do płatków na śniadanie
może być mleko, ale dobrymi zamiennikami sa też kefir i jogurt naturalny. Od dłuższego czasu toczy się batalia na temat mleko - zabójca czy zbawca, także niektórzy odradzą ci mleko nawet w najmniejszych ilościach. Ale jak nie masz problemu z trawieniem laktozy to możesz jeść na śniadanie.

Na kolacje
możesz jeść tego tuńczyka (ale on ma chyba więcej białka, przecież te 25gr to on ma pewnie na 100gr, a puszka ma zazwyczaj więcej), ale daruj sobie do niego tą bułkę, prędzej dodaj jakieś źródło tłuszczy (oliwa), bo wieczorem nie jemy węgli (chyba, że jesteś hardgainerem, bo jak nie, to możesz się zalać tłuszczem).

Ten trzeci punkt, od proporcjach białka do węgli jest trochę bez sensu, np ja jem wieczorem same białka i tłuszcze (parę gram węgli wpadnie z warzyw, ale to nie ma znaczenia). Ułóż po prostu sobie całą, przemyślaną i zbilansowana diętę i wrzuć ją do sprawdzenia, a zanim to zrobisz poczytaj sobie o układaniu diet i wskazówkach żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
ok.Dzięki za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jesc

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium