SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diete na masę 88 KG - kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Formularz - Proszę o pomoc

28

M

Cel

Masa

Waga

88

Wzrost

193

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Siłka 3x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1227
Cześć,

Chciałbym zrobić trochę masy. Ważę obecnie 88 KG i mam 193 cm wzrostu. Niestety nie wiem jak mam przyjąć ilość kalorii z uwzględnieniem poszczególnych składników B / W / T. Skorzystałem z kalkulatora ale nie wiem czy przy mojej sylwetce mogę przyjąć te wartości.

Dietę bd potrafił sam ułożyć ale bez zadanych wartości nie jest to możliwe. Mam troszkę tłuszczu i nie wiem czy dieta na mase nie spowoduje że zaleje się jeszcze bardziej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3211 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
Ja raczej proponowałabym lekką redukcję, tutaj poziom bf składnia ku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6390 Napisanych postów 75369 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631850
Witam, jeżeli masz nadmiar tkanki tłuszczowej to proponuję najpierw zrobić redukcje. Proporcje standardowe 2 g białka na kilogram, 1 g tłuszczy I reszta węglowodany . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli mimo tego że mięśni przy tej wadze mam niewiele to lepsza będzie redukcja? Bo i tak jestem obecnie dość suchy :) a boje się że wszystkie mięśnie skurczą się jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6390 Napisanych postów 75369 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A możesz rozwinąć swoją wypowiedz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3211 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1783 Napisanych postów 28755 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281260
Zastosować można rotację, w DT gdzie wysiłek ciężki, kcal nawet ponad zapotrzebowanie, a w DNT mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wartości odżywcze posiłków

Następny temat

Zastąpienie warzyw

WPC zestaw