SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871


mam kilka pytań mam nadzieje że mi na nie odpowiecie, z góry dzięki:
1. Jak zapobiegać rozstępom.
2. Jaki odblok po tym i czy wogóle to dobry cykl 1-5 mietek 5mg z jelfy w 1 tygodniu 15mg w reszte po 20 (podzielone na 3 dawki dziennie) 1-6 prolka (po strzale 100mg w poniedziałek i czwartek) razem 134 tabs mietka i 12 amp. prolki jak dobrze policzyłem.
3.Czy ten trening który zamieszczam będzie dobry do tego cyklu czy radzicie coś w nim zmienic , albo coś całkowiczie innego.
4. Jak rozpisać ( i czy warto) 66 tabsów mietka 5mg?? i czy na odblo k wystarczy samo zma po tym??
Wszystkie pytania są czysto teoretyczne :) Pozdro

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 701
1. na rozstępy sa oczywiście kremy i inne takie. Dużo zalezy od samego Ciebie, genetyki, itd. Na to nie ma złotego środka. Rożsiągaj skóre, masaże tez mogą pomóc

2. Ja odblokowywuje się Clostilbegut'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
to ty treningu niemasz rozpisanego a za koxy sie bierzesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
ćwicze tym, i tylko chce sie zapytać czy taki trening na cyklu bedzie dobry czy lepiej coś w nim zmienić, i nie spamuj tu , aha i pozatym prosze żeby ktoś kto sie zna mi odpowiedział z góry dzięki

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
1.Kremowac codziennie cialo lub uzywac do kapieli olejki nawilzajace skore.
2.Cykl rozpisuje sie pod konkretna osobe i odpowiednia diete.
3.Trening nalezy zmieniac co 6-8 tygodni zreszta po kilku latach spedzonych na silowni sam bedziesz wiedzial najlepiej na jakie cwiczenia Twoj organizm odpowiada przyrostem masy miesniowej.
4.Patrz punkt 2.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
to załóżmy że cykl pode mnie :) trenuje już roczek a dieta to jeść do oporu zdrowe rzeczy :) (jedząc nie mam zamiaru liczyć ilości ile mam jeść bo to nie realne, tylko jem ile sie da a dietka jest mniej więcej jak z książeczki olimpu na mase , to chyba w miare dobra) mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Masy dopiero 17lat za wczesnie na doping w Twoim przypadku.Wyprobowales juz stacki kreatynowe?
Zacznij liczyc to co zjadasz codziennie a gwarantuje Ci ze ledwo zaspakajasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Podejdz profesjonalnie do diety a wyniki w pierwszych miesiacach przejda Twoje oczekiwania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
dzięki Aleks za odpowiedzi,sprubuje popracować troche nad dietą :) ale jak rozpisać te 66 mietka?????????

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
JareK 88 szkoda abys sobie metka rozregulowal swoj uklad hormonalny, jestes w takim wieku kiedy w organizmie mezczyzny dochodzi do burzy hormonow i kazda ingerencja moze wywoalc nie pozadane skutki uboczne.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Dzięki Aleks za rady ale sie zdecydowałem już na cykl, i ten 66 mietka dla kolegi, a dla mnie to 1, na pewno już nie zrezygnuje z tego dla tego pytam was o rady bo chce zeby cykl wyszedł 1 klasa :) i żeby nie zmarnować tego towaru tylko żeby na maxa go wykorzystać :)

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Mete i prolo?

Wybacz ale nie przyloze swojej reki do Twojej lekkomyslnej decyzji ktora moze sie przyczynic do utraty zdrowia.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Alex twoja wypowiedz jest 1 klasa to mi sie podoba co robisz . POZDRAWIAM
Autor postu proponuje maxymalnie przylozyc sie do diety i do treningu , wazna jest równierz regeneracja a na SAA przyjdzie jeszcze czas.Pozdrawiam

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

deka czy boldek

WHEY premium