SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy alko po omie i mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 145
kiedy mozna sporzyc alkohol po cylku omka + meta???

KASTA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
xero no od cisnienia spowodowanego omka jak i spora iloscia alkocholu wiec mozna powiedziec ze i omka i alko doprowadziły go do tego a moze wczesniej miał problemy kto wie pisze jak było Holder zmarł i tyle

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie rozumiem takich pytań,ja jak mam ochotę to piję co za różnica czy na czymś jesteś czy nie przecież od tego nie umrzesz ani nie znajdziesz się na intensywnej,nie ma o co się martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
piwo mozna ale na gruby balet poczekalbym niech ta wątroba sie zregeneruje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
przed i po treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a co koniec cyklu i trzeba już przygrzać w palnik?? j/w przed treningiem i po treningu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
3 dni po sot strzale pierwsze 2 dni po 1 litrze wyborowej potem po 0,75 do 3 tyg potem wchodzisz na okocim mocny do posiłku po 3-4 puszki ile dasz rady dziennie i tak dalejA na serio jak masz jakąś imprezę to idz i się napij i tyle.Wszystko jest dla ludzi ale z głową.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2010-11-11 16:17:22

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
lodzianin1 niedlugo sylwester jak myslisz czy jesli uzywa sie srodkow nietoksycznych dla watroby (test solo) sylwestrowy- 2-3 dniowy balet z duza iloscia alko moze miec duzo bardziej negatywny wplyw dla zdrowia niz nie bedac ON ?Czy smialo moze te 2 dni zachlac czysta po uszy?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
ja tam w sylwka na pewno potańcuje,każdy jest dorosły i decyduje za siebie.Nie spotkałem się z przypadkiem aby po jakimś tam balecie na cyklu coś się stało komuś.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
nie chodzi tylko o wątrobę bo ona zniesie więcej niż wam się wydaje ja bardziej martwił bym się o serce

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
no ale jesli nie ma sie problemow z cisnieniem?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
no biorac omnadren i metanabol napewno cisnienie skoczyło co przez jakis czas dawało ostro po sercu dodatkowo troszke tłuszczu sie zebrało w jego okolicach dam sobie reke obciac ze cisnienie skakało

ja na cyklu jak mam ochote wypije symbolicznie browara czy walne łyka koniaku ale z umiarem bo jak krew bedzie sie pieniła od % serce moze dac ostro we znaki ja nie mowie ze da bo nie raz ostro dałem w pałe na cyklu i było to 1 czy 1,5l na głowe w jedna noc zyje nic mi nie jest ale nie powinienem tego robic a kto jest na forum kilka lat wie ze nasz kolega niestety po kilku piwach nad jeziorem zmarł nie od piw od omki zmieszanej z browarami

ale tez nie mozna podchodzic do tego ze na cyklu nie pije bo to zło czasami piwo czy mała lampka wina moze nam zrobic lepiej wiec nie warto popadac w panike

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nogą POMOCY...

Następny temat

delikatna redukcja

WHEY premium