SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jest mi gorąco i sie ciągle....-wejdz i pomóż!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
mam taki problem: od dluzszego czasu bardzo latwo sie poce!!!wystarczy maly wysilek a ja juz caly mokry jestem, tak samo jest mi zawsze goraco, nawt jak gdzies wychodze to sie ubieram jak by lato bylo, juz nawet rodzice sie czepiaja zebym sie cieplej ubral bo chory bede. tak se pomyslalem zeby se temperaturke zmierzyc.....kilka dni temu to zrobilem...... A TU 37,4 STOPNIA C!!!!!co dziwne rozumiem gdyby mnie grypa brala czy co!!!ale ja sie swietnie czuje!wczoraj zmierzylem i 37,3!no co jest?!i jak wracam ze szkoly i jest tloczno to ie ma mowy zebym mokry zcaly nie byl!z czym jest zwiazana moja wysoka temp?metabolizm czy co?a moze sie w uniwersalnego żołnierza zamieniam i bede sie musial lodem obkładac
czy ktos z Wasmial takie problemy?najgorzej z tym poceniem!bo te 37,4 to niech se juz bedzie
1

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Każdy z nas się poci. Jest to normalne i zrozumiałem pod względem fizjologicznym. W tej sposób schładzamy swój organizm przed negatywnymi efektami przegrzania. Pot jest wydzieliną gruczołów potowych. Składa się on w 98% z wody, 0,7% z chlorku sodu i resztę składników stanowią śladowe ilości następujących związków: tłuszcze, mocznik, kwas moczowy, węglowodany, amoniak, kwas moczowy, składniki mineralne.

Pocimy się stale, ponieważ nasz organizm musi utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Pocenie w Twoim przypadku może wynikać z wysokiej temperatury ciała. Ciężko jednak jest określić, co jest tego powodem. Mogą to być różne choroby, takie jak mononukleoza, czy nadczynność tarczycy. Jednak strzelanie na ślepo nie jest tutaj odpowiednim rozwiązaniem. Równie dobrze możesz się pocić, ponieważ w ciągu dnia pijesz sporo wody lub masz szybki metabolizm.

Przede wszystkim powinieneś udać się do lekarza rodzinnego i opowiedzieć mu o swoim problemie. Przepisze Ci on skierowanie na podstawowe badania morfologii krwi i na ich podstawie być może da się określić, co jest nie tak z Twoim organizmem. Poza tym można również wykonać takie badania jak: TSH, fT3, fT4, kortyzol, CRP, lipidogram, glukoza.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
moze to wstep do mononukleozy zakaznej 2 tyg inkubacja i charakteryzuje sie wzrostem temp zrob sobie morfologie zakazenia bakteryjne nie uogolnione moga dawac taki obraz jakies ropnie albo moze masz nadczynnosc przytarczyc a schudles?
1

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
moze nie tyle co schudle, ale.....pochlaniam dfuuuuze ilosci jedzenia i nie tyje, znajomi sie dziwia

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
a kiedy ci sie to zaczelo w jakich okolicznosciach i czy brales uzywki byly podobne problemy wrodzinie nodezwij sie na gg jak cchesz

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
jestes na gadulcU?

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
no nic:/ dodam ze w ciagu dnia wypijam duzo wody mineralnej(kawy nie pije bo i tak na mnie nie dziala, jest odwrotnie ), zadnych uzywek - nie pale, nie pije....no moze czasem, a narkotykow tymbardziej.poszukalem troche info o nadczynnosci tarczycy...tak samo mam podwyzszone tetno, szybko sie mecze-mam slaba wytrzymalosc(zauwazylem to w plywaniu, jak mi trener powiedzial ze musze wytrzymalosc zrobic), i w ciagu dnia baaaaardzo duzo ziewam(raz mi nawet w kosciele uwqage taka babeczka zwrocila ), i nadczynnosc tarczycy nie wystepowala umnie w rodzinie, u nikogo

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
jak duzo pijesz duzo jesc i czesto oddajesz mocz to mozna mowic o poczatkach cukrzycy no ale nie tylko wiesz tzreba roznicowac ale to musisz cukier zrobic najlepije jak pojdziesz do lekarza i mu powiesz co ci jest ja bym stawial na hormony bo to one reguluja termoregulacje w naszym organizmie

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
badanie krwi robilem w wakacje.wynik glukozy byl ok 90 mg, bedzie trza z tym chycba isc do lekarza:/// thx
a czym sie moze skonczyc nadczynnosc tarczycy, jakie moga byc jej skutki po latach?
2

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
nadczynnosc tarczycy to stan w ktorym na organizm dziala zwiekszona liczba hromonow tarczyny i jednym z objawow jest przyspieszenie metablizmu i wzrost zuzycia tlen do procesow komorkowych chory spala sie w ogniu wlasnych bialek ale jest jeszce wiele innych oznak cukier 90 to nei ejst zle norma miedzy 75 a 120 a masz goraczke ? jakeis stany zapalne w jamie ustnej powiekszone wezly chlonne na szyjy i nie tylo?

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2068
no srednio temperaturke mam powyzej 37.4.takze w sumie mozna mowic o goraczce ;) zadnego zapalenia nie mam, i najwazniejsze ze szybko sie mecze, to wlasnie chodzi o to spalanie tlenu w komorkach; bo ogolnie jestem dobrze zbudowany z sila problemow niemam tylko to zmeczenie(brak tlenu) :/
1

...wiec zyc pelnia zycia albo na dystansie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
moze masz zapalenie pluc
1

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

golenie-przy tradziku

Następny temat

Cos z sercem

WHEY premium