SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie sw proponujecie??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39
Witam.

Chciałem się zapytać jakie sw byście zaproponowali kolesiowi takiemu jak ja 195cm wzrostu, 93kg wagi. wiem ze powiecie ze to zalezy od.... ale głównie chodzi mi o to zeby się zorientować co (WASZYM zdaniem) by było dla moich gabarytów najlepsze.

Z góry dziękówka za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1116
no z takimi warunkami to co tylko chcesz...box bedzie dobry bo napewno masz duzy zasieg ramion co jest wazne, mozesz tez isc na kick-a lub thai box, ale to juz zalezy od Ciebie, wiec idz i cwicz bo warunki super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39
no fakt faktem - przeszczepy to mam dość spore ;) aha i moge dodać ze teraz robie siłówke na siłowni, trenowałem judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Z twoimi warunkami uderzane powinny byc dobre boks thaiboks bjj(ew polaczenie bjj z tajskimboksem)

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3868
Kurde ja widze ze tu sa sami giganci :). Jak dla mnie tylko pozazdroscic takich warunkow fizycznych. Ja ze swoim 182 i 79 kg widze ze jestem malutki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39
no moze i jestem ciut większy niż przeciętni ludzie, ale co z tego jak nie potrafię nic zrobić z swoimi walorami, dlatego też postanowiłem to zmienić.

ps. co to jest bjj??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1116
bjj=brazylijskie ju-jitsu bardzo przydatny styl na ulice a poaz tym bardzo ciekawy bo...wiekszosc walk konczy sie w parterze, a jak bedziesz cwiczyl bjj to napewno bedziesz wiedzial co zrobic zeby w parterze goscia wykonczyc, ja cwicze boks z elementami kicka i teraz zaczynam bjj i jest bardzo mnie to wciagnelo. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
"bjj=brazylijskie ju-jitsu bardzo przydatny styl na ulice"
1.piszę się jiu-jitsu
2.styl ten to może i jest przydatny ,ale tylko wtedy gdy masz gwarancje (a nikt takiej niema) ,że będziesz miał tylko jednego przeciwnika.
"wiekszosc walk konczy sie w parterze"
W BJJ wszystkie walki są w parterze!Jak wiadomo BJJ jest (prawdopodobnie najlepszym) systemem parterowym i jako takowy jest wplatany w treningi Vale Tudo.

Ogólnie jesli interesuj cię SW w samym aspekcie treningu to myślę ,że BJJ mogło by cię zainteresować bo to bardzo fajny sprawa zresztą poczytaj sobie otym-na necie jest tego sporo (zwłaszcza jeśli kiedyś trenowałęś JUDO i podobał ci się ten sport)Natomiast jeśli interesujesz się SW pod kątem ulicy to niema mowy żeby samo BJJ ci wystarczyło-w takim przypadku musisz skupić się na jakimś stylu uderzanym (KB,MT,TKD,B-myśle ,że ztego powinieneś sobie coś wybrać) a stylem chwytanym (BJJ,LL,S) uzupełniać poprostu swoje umiejętności.Myślę ,że jak połączysz zesobą uderzane i chwytane to osiągnie pożądany skutek (ale jeśli interesuje cię ulica to najpierw uderzane) .Pozdrawiam

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 304
A ja taki malutki... 172 cm i 65 kg THAIBOXING, czyli po prostu MuayThai Masz koszmarnie długie nogi, lepiej Ci będzie w klinczu, masz długie ręce , trzymasz kolesia na dystans prostymi i frontami! Powodzenia!

Zawsze miej przy sobie tyle forsy, żebyś mógł zadzwonić z automatu i skorzystać z kibla

Raczadam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ADCC 2005

Następny temat

Zawody bjj w Katowicach w czerwcu

WHEY premium